Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свічки пам’яті - на спомин про жертв страшних «голодних років» української історії

Свічки пам’яті - на спомин про жертв страшних «голодних років» української історіїСьогодні жителі Запорізької області, так само як і по всій Україні, згадують жертв Голодомору 1932-1933 років. До вшанування пам’яті про гіркі події тих часів приєднується і депутатський корпус Запорізької обласної ради.

Штучний голод періоду тоталітарної колективізації, забрав життя близько 7-ми мільйонів українців, сотні тисяч жителів Запорізької області, серед яких, переважно, жителі села. Спомин про «страшний голод» передають із покоління в покоління майже в кожній українській сім’ї.

Неврожай, безвідповідальна політика радянської влади, зневага до людської долі, прагнення будь-що зламати волю цілого народу – у голодомору багато причин. Але попри мільйонні жертви і трагічні наслідки, українці вистояли і не скорилися, закодувавши страшні роки пережитого в народній пам’яті.

Світова спільнота також визнає прикрі наслідки тоталітарної політики Радянського Союзу проти українського селянства, розділяючи наш біль. Втім, і для всього світу і для кожного з нас, важливим має залишитися одна істина: Голодомор 1932-1933 років надломив український народ, але на зламав, натомість – загартував і зміцнив.

Пам’ятаймо про безневинних жертв тих подій і єднаймося аби не повторилися страшні уроки історії, заради світлого майбутнього прийдешніх поколінь, заради України!

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1