Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Святкові заходи, присвячені ювілею незалежності України

Святкові заходи, присвячені ювілею незалежності УкраїниСвяткові заходи, присвячені ювілею незалежності України, у Запорізькій області триватимуть з 15 по 27 серпня. Найбільш масштабні відбудуться безпосередньо у день свята – 24 серпня.

Зокрема, 24 серпня в обласному центрі планують провести урочисту ходу та святковий парад за участю військових частин та ветеранів АТО. У другій половині дня на площі Героїв (Фестивальній) заплановано культурну молодіжну програму, фестиваль національної кухні, святковий концерт.

До того ж готується низка приємних сюрпризів для запоріжців та гостей регіону, тому організатори наразі не всі плани оприлюднюють.

З нагоди Дня Державного прапора України 23 серпня відбудеться підняття прапора на о. Хортиця біля Музею історії запорозького козацтва та на найвищій точці Запорізької області – вежі телевізійного ретранслятора у селищі Комиш-Зоря Куйбишевського району.

Заплановано також низку урочистих заходів, мітингів, демонстрацій у містах обласного значення, районних центрах, інших населених пунктах області; покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховання видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

В області буде увічнено пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції встановленням меморіальних дошок, пам’ятників та пам’ятних знаків, найменуванням на їх честь об’єктів топоніміки населених пунктів, навчальних закладів, підприємств, установ та організацій.

Серед культурно-мистецьких заходів планується прем’єрний показ вистави «Гетьман Мазепа» у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара, проведення у м. Запоріжжя флеш-мобу «Запоріжжя UA», присвяченого 25-й річниці незалежності України, виставка «Часи козацькі – Січі Запорозькі» в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» на о. Хортиця, робота форуму-майстерні «Молоді та незалежні», міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака та кінофестиваль, відкриття парусної регати тощо.

Також відбудеться урочисте привітання військовослужбовців підшефних військових частин, інших військових підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, які виконують службові обов’язки у зоні проведення антитерористичної операції.

Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1