Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Святковий захід для дітей з обмеженими можливостями

Святковий захід для дітей з обмеженими можливостямиКожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя є і воно продовжується.

1 грудня у районному центрі дитячої та юнацької творчості за доброю традицією відбувся святковий захід для дітей з обмеженими можливостями. Вихованці дитячої школи мистецтв та вокальні колективи під керівництвом Валентини Жук підготували для них цікаву музичну програму з піснями та інструментальними номерами. На захід до дітей завітали голова райдержадміністрації Анатолій Клешня, заступник керівника апарату РДА, голова Районного відділення дитячого фонду Наталія Тихенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Бут.

Святковий захід для дітей з обмеженими можливостямиЗ вітальним словом до присутніх звернувся Анатолій Клешня:

- Напередодні Дня людей з обмеженими можливостями хочу перш за все подякувати тим, хто у такий складний для країни час піклується і допомагає дітям, оточує їх своєю увагою, любов’ю і милосердям. А вам, дорогі діти, бажаю, щоб ваша життєва дорога була світлою та щасливою. Успіхів вам, міцного здоров’я та радості.

Голова райдержадміністрації вручив дітям солодкі подарунки, яким вони так щиро раділи. Тож хвилинка уваги, добре слово та надійне дружнє плече – це те, чого так не вистачає у наш час, а особливо - для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Не будьмо байдужими до проблем дитинства.


Джерело: http://gprda.gov.ua/?id=56&news=501

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1