Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Святкуйте Міжнародний Жіночий День у Львові!

Святкуйте Міжнародний Жіночий День у Львові!Афіша подій Львова на перші весняні вихідні та Міжнародний жіночий день рясніє оголошеннями про концерти, виставки, театральні вистави та інші культурні проекти - ці дати в місті буквально розписано по хвилинах. Якщо ви пригледіли одну з реклам на афіші і вже купуєте квитки до Львова, якраз до часу вирішити наступне важливе питання - де оселитися? Досвідчені туристи знають, що найоптимальнішим варіантом стане квартира подобово, а зручний пошук пропонує сайт Vlasne.ua.


Куди сходити у Львові на перших весняних вихідних

У цьому році завдяки жіночому дню нас очікують чотири вихідних поспіль - з 5 по 8 березня. У ці дні в місті можна буде відвідати численні концерти і вечірки, присвячені святу, - виберіть найцікавіше для себе, заглянувши в програму заходів клубів «Rafinad People», «Music Lab», пабу-ресторану «L′UFT», найбільшого концертного холу міста «Кіно» і обласної філармонії.Однак програма на ці дні не буде обмежуватися заходами, присвяченими жіночого свята. Така кількість вихідних дозволить вам відвідати різні художні або фотовиставки у Львівській галереї мистецтв, Шевченківському гаю та деяких кафе ( «Штука», «Дзиґа»).

Крім того, зверніть увагу на події в таких цікавих локаціях, як Музей ідей і Перша Львівська Медіатека - у вихідні тут напевно будуть проводитися тренінги, лекції, виставки або якісь інші культурні заходи. І, звичайно, не забудьте відпочити в кафешках Львова - кожна з них вже сама по собі туристичний об′єкт, цікавий для відвідування.Перші березневі вихідні та Міжнародний жіночий день фактично можна вважати датою відкриття туристичного сезону в місті - культурне життя пожвавлюється, кількість цікавих заходів зростає, а отже, і гостей стає більше. Відповідно, і попит на квартири подобово у Львові збільшується. Власники охоче надають житло для тих, хто вирішив провести ці кілька днів у місті зі своєю другою половинкою. При цьому стандартні правила оренди залишаються: наприклад, заборона на проведення вечірок. Але можливість домовитися з господарем завжди існує, тому, якщо ви все ж плануєте гучно відсвяткувати на квартирі 8 Березня, запропонуйте велику ціну, внесіть хорошу заставу тощо.


Вихідні у Львові від 5 до 8 березня обіцяють бути насиченими. Тому на ці дати варто не тільки заздалегідь купувати квитки на обрані заходи, але відразу бронювати квартиру подобово недалеко від локацій, які хочете відвідати, - за день-два до вихідних вільного житла може не залишитися. Тому сплануйте все заздалегідь і вирушайте на 8 Березня до Львова - міста зустріне вас особливої святкової, романтичною атмосферою

0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.