Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свято до 8 Березня

В бібліотеці для дітей відбулося свято «Мамо рідненька, голубка свята», присвячене Міжнародному жіночому дню – 8 Березня, на яке ми запросили учнів 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник В.П. Шокотко).

Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва говорили, що в цей день вітають милих, рідних мам, у яких найдобріші і найласкавіші руки, найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов.

Добрі слова були сказані і про наших бабусь – невтомних трудівниць, скарбничих мудрості нашого народу, хранительок звичаїв та обрядів, цікавих казкарів. Діти переглянули відеоролик про маму та дружно заспівали пісню про бабусю.

Учасники брали активну участь у конкурсах: «Найгарніший павич», «Галантний кавалер», «Принцеса на горошині», «Збери рюкзак до школи» та відчули себе акторами театру-експромту.
Не дарма кажуть, що перша вчителька – друга мама. Вона повинна вміти розуміти дитину, відчувати її потреби і знайти підхід до її серця. Ці щирі слова сказані про вчительку Валентину Петрівну Шокотко, яка взяла активну участь у конкурсі «Друга мама».

В кінці свята дівчатка отримали тюльпани з сюрпризами, які виготовили працівники бібліотеки, а хлопчики – цукерки.

Свято до 8 БерезняСвято до 8 БерезняСвято до 8 БерезняСвято до 8 БерезняСвято до 8 БерезняСвято до 8 Березня
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1