Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 Березня

В бібліотеці для дітей проведено свято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 Березня. До бібліотеки завітали учні 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Н.М. Явтухова).

Бібліотекар Ірина Шингур говорила про те, що для кожної людини, неважливо скільки їй років, завжди потрібна мама, її турбота, ласка, увага, порада. Добрим словом згадала і бабусь, від яких онучата навчились шити, вишивати, виконувати домашню роботу, бо вони з любов`ю передають їм свої уміння. Щирі слова вдячності прозвучали на адресу першої вчительки, про яку кажуть, що вона є другою мамою.

Діти з задоволенням переглянули музичний відеоролик «Молитва за маму», співали в караоке пісню про бабусю, відгадували загадки про професії своїх мам. Вони також із задоволенням брали участь в конкурсах: «Весняні квіти», «Галантний кавалер», «Відгадай однокласника», «Справжня господиня», «Дизайнер» і «Найгарніший павич».
Свято відбулося в теплій, дружній атмосфері.

Ірина Войцеховська,
бібліотекар бібліотеки для дітейСвято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 БерезняСвято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 БерезняСвято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 БерезняСвято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 БерезняСвято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 Березня
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1