Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свято українського духу

Свято українського духу


14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, у нашій державі відзначається День українського козацтва та День захисника України. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Тому цього дня, за історичною традицією, ми вшановуємо українське військо. В умовах нелегкого протистояння на сході країни це свято особливо важливе, адже сприяє підтримці військового духу наших захисників, які, не шкодуючи своїх сил, здоров’я й життя, жертвуючи спокоєм своїх близьких, захищають нас, громадян України, територіальну цілісність і традиції нашої Батьківщини. Упродовж останнього року відчутно зріс наш патріотизм, зміцнився моральний дух суспільства, а всім цим ми завдячуємо, чи не в найпершу чергу, нашим військовим.

У переддень свята у великому залі КСК «Сучасник» гуляйпільці урочисто вшанували своїх захисників. Розділити радість торжества до них завітали начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр ЗУБЧЕНКО та голова райдержадміністрації Анатолій КЛЕШНЯ.

У поточному році День захисника України відзначається вперше і проходить під гаслом «Сила нескорених», - говорили ведучі заходу Алла Гончаренко та Юрій Шаровський. – Сила нескорених патріотів у їх безмежній любові до Вітчизни і до людей…

- Щиро вітаю захисників України зі святом справжніх чоловіків – Днем захисника України! – зазначив Анатолій Клешня. – Це свято ми відзначаємо у світлі дні Покрови Пресвятої Богородиці, адже традиція вшанування нашого війська бере початок ще з часів Київської Русі та козаччини. Шановні ветерани, воїни Збройних Сил України, добровольчих підрозділів, волонтери! Ви здійснили справжній солдатський подвиг. Своїм героїзмом та мужністю врятували наші землі. Український народ буде завжди пам’ятати вашу героїчну боротьбу за свободу та незалежність. Український народ буде також славити тих, хто допомагав і допомагає наблизити перемогу. Дорогі гуляйпільці, я також вдячний вам за те, що ви – патріоти нашої країни, що у цей економічно непростий час ви не байдужі, і чим можете допомагаєте і допомагали нашим Збройним Силам, адже на Сході ще не закінчилася війна. Майже щодня, не зважаючи на перемир’я, гинуть найкращі наші сини. Тож обов’язково треба зробити все можливе, щоб Україна перемогла. Тільки перемога і мир дадуть можливість нашій країні зосередитися на розвитку економіки, на реформах. Але перемоги без боротьби, без допомоги не буде. І все ж Бог – не в силі, Бог – у правді. Тому давайте вірити у себе, в нашу країну. Ми обов’язково переможемо всі негаразди. Успіхів вам! Слава Україні!

Вітав усіх присутніх у залі і, в першу чергу, гуляйпільських захисників із новим державним святом Олександр Зубченко та разом з Анатолієм Клешнею вручив відзнаки - пам’ятні медалі відповідно до Указу Президента 104 воїнам-інтернаціоналістам, подяки голови облдержадміністрації за активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у сприяння та допомогу Збройним Силам України директорам ПСП «Мир» Олександру Чубу, ТОВ «Діло-СК» Сергію Курману, подяки оргкомітету з проведення телемарафону «Пам′ять» директору ТОВ «Преображенське» Олександру Коростельову, голові правління ПАТ «Аграрний дім» Валентині Романець, директорам ТОВ «Батьківщина» Віктору Савовському та ТОВ «Україна» Миколі Тимофієву.

Естафету вітань продовжив голова районної Спілки ветеранів Афганістану Сергій Ольховий, а завершила волонтер 55-ї окремої артилерійської бригади Катерина Матюха.

- Сьогодні моє основне свято – це День захисника України, - говорила волонтерка, - бо тільки дякуючи нашим мужнім захисникам, у мене є всі інші мої свята. Зараз війна триває не лише на передовій… Я хочу, щоб ви зрозуміли, що від кожного з нас багато чого залежить. Адже бути людиною щодня, можливо важче, ніж бути героєм. Я не хочу, щоб нашим захисникам чимось докоряли. Я хочу, щоб кожен з нас був справжнім громадянином нашої України, щоб кожному з нас було не соромно дивитись в очі своїх дітей. Дякую, що в мене є можливість повертатися в теплий дім, що мій дім не зруйнований окупантами, і що мої діти ходять в дитсадок і школу. Велике спасибі вам, захисники! Слава Україні!

Крім того, пані Катерина від Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга» вручила відзнаку «За службу державі» учаснику АТО Петру Дарморозу.

В ім’я миру не землі гуляйпільці воздали хвалу і славу загиблим воїнам АТО Євгенію Васильєву та Івану Негеру та тим захисникам України всіх часів, для кого небо стало вічністю, і вшанували їх хвилиною мовчання.

Святкування завершилося концертною програмою у дусі патріотизму та любові до України, яку підготували працівники районного Будинку культури.

http://gprda.gov.ua/?id=56&news=455
3

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1