Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свято вишиванки на Гуляйпіллі

18 травня Гуляйполе широко відзначило Всеукраїнський день вишиванки. Воно перетворилося у справжнє свято з патріотичними кульками й національними прапорами. Багато гуляйпільців, і дорослих, і дітей, одягли цього дня сорочки чи блузки з різнобарвними вишивками, а в кого їх і не було, все одно прийшли на це квітуче, світле, гарне свято.

Із центральної площі імені Т.Г.Шевченка всі попрямували дружною колоною до КСК «Сучасник», де й відбулося святкове дійство, підготовлене районним відділом культури. Тут звучали українські пісні, демонстрували своє мистецтво танцюристи, а потім відбувся парад вишиванок, за яким спостерігало й оцінювало компетентне журі. У параді взяли участь колективи міських дошкільних закладів і загальноосвітніх шкіл, творчі колективи і просто жителі міста.

Свято продовжилось на районній сцені виступами учасників художньої самодіяльності, які, без сумніву, довели глядачам справедливість вислову: «Співає – ніби рушник вишиває». Опісля відбулося нагородження у номінаціях учасників параду. Всі представлені колективи відзначені Подяками від райдержадміністрації та районної ради за гідне виховання дітей і молоді.

Гуляйпільська райдержадміністрація

Свято вишиванки на Гуляйпіллі
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1