Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки

В бібліотеці для дітей відбулося свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки. На свято були запрошені представники влади, обласної бібліотеки для дітей «Юний читач», відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради, громадських організацій, партнери бібліотеки, друзі та рідні.

Ведучі свята бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва розповіли, які зміни відбулися за 70 років існування храму книг.Також згадали ветеранів: Н.Я.Демченко, В.Й.Котлярову, Л.В.Анікіну, К.І.Середу, які протягом багатьох років вершили благородну справу – прищеплювали дітям любов і повагу до книги.

Традиції старшого покоління бібліотекарів продовжують нинішні працівники бібліотеки, які знаходяться в постійному пошуку креативних форм роботи, щоб користувачам завжди було цікаво в королівстві книг.

А святковий настрій створювали викладачі дитячої школи мистецтв С.К.Вовк та С.С.Синенька, методист Н.Ю.Карімова разом зучасниками театрального колективу «Карамелька» (керівник Т.Кошелєва) центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система»Гуляйпільської міської ради.

Присутні переглянули розважальну програму «Бібліо-фольк-паті» та церемонію нагородження премії «Бібліотріумф», яку провели бібліотекарі Ольга Старокоженко та Валентина Явор.
По закінченні свята гостей запросили скуштувати смачний «ювілейний» торт.

Свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиСвято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиСвято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиСвято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиСвято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиСвято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1