Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

3 книги, які читаєш затамувавши подих

Топи сучасних захоплюючих книг постійно поповнюються. Книги з хвацько закрученим сюжетом, цікаві книги-детективи завжди знаходять відданих читачів. У нашій підбірці ви знайдете три чудові книги, від яких непросто відірватися.


3 книги, які читаєш затамувавши подих


«Чорна Жоржина» Джеймса Еллроя. Якщо ви полюбляєте темні важкі історії, то ця книга саме для вас. Елізабет Шорт було 22, коли її понівечене тіло знайшли на покинутому пустирі. Вбивцю так і не спіймали. Тіло дівчини було акуратно розрізане і вичищене. Жодних слідів і мотивів. За один день, нікому не відома, вона опинилася на перших шпальтах всіх місцевих газет. Захоплююче чи не так? Та на жаль всі ці страхітливі події не вигадка, а реальна історія «Чорної жоржини» як пізніше охрестила її преса. Автор, в основу роману якого увійшло це вбивство, намагається пролити світло на злочин. Сюжет динамічний і напружений: детективи Бланшар та Блайхерт, котрі займаються справою, одержимо шукають відповідей, та чи задовольнять вони їх? Бо де одна таємниця, там цілий клубок нерозгаданих жахіть.


3 книги, які читаєш затамувавши подих


«451 градус за Фаренгейтом» від неперевершеного Рея Бредбері. Не тільки трилери та детективи можуть читатися на одному подиху, поступіться дорогою якісному фентезі! Істинні фанати скажуть вам,що 451 градус — це температура, при якій загоряється папір. Про це можна дізнатись із самого твору, а ще можна побачити дуже схожий наш світ, в якому, однак, не заборонено читати, проте людські стосунки, спілкування (чи скоріш його відсутність) перегукуються з нашою сучасністю, коли соціальні мережі потроху витісняють життя офлайн. Світ, якому живе герой Бредбері, далекий від ідеального, тут більше не розмовляють з рідними, не говорять про почуття, всі чітко слідують плану: більше, яскравіше, жодних людей навколо, тільки величезні вбудовані в стіни екрани, що ні на мить не змовкають! Зупинитися і просто глянути в небо в такому світі - якась нісенітниця, а заговорити з перехожим взагалі якась дурня! Професія пожежника теж отримала нове забарвлення, відтепер будь-яка заборонена продукція буде вилучена і спалена. Рекомендуємо до прочитання любителям жанру і не тільки.


3 книги, які читаєш затамувавши подих


І завершує нашу трійку історія, яка нічим не поступається попереднім двом. «Любий Джоне» Ніколаса Спаркса – цікаві книги-детективи для дівчат й не тільки. Зворушлива й прониклива, вона читається напрочуд легко. Життя Джона було одноманітним, трохи напружені стосунки з батьком, думки про власне майбутнє спонукали хлопця вступити на військову службу. Це було чудовим рішенням. Та все змінюється. Під час відпустки він знайомиться з дівчиною Саванною і розлука вже не здається такою безболісною. Як бути, коли вас розділяють сотні тисяч кілометрів, уточнювати своє місце знаходження заборонено і телефонні розмови недоступні теж? Залишається тільки писати, хоч листи можуть надходити довго і не послідовно, а подекуди й не приходити зовсім. Варто тільки вірити, що нічого страшного не сталося. Щемка історія кохання на відстані змусить вас відкласти справи і поринути в читання.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1