Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

3G почне роботу в Україні не раніше листопада

3G почне роботу в Україні не раніше листопадаДнями в Україні завершився аукціон на отримання ліцензії для розгортання мереж 3G. Ліцензії отримали компанії «Астеліт» (TM life;)), «МТС-Україна» і «Київстар». Таким чином, в нашій країні вже в поточному році з′явиться зв′язок «3-го покоління» і прогнозують запуск мереж 3G не раніше ніж у листопаді 2015 року. Саме ці терміни перед цим назвав генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський. Він сповістив, що на руках у них ліцензія буде лише через пару місяців, тому при найбільш сприятливому розкладі, перший базову станцію вийде запустити в листопаді 2015 року.

Повідомляється, що за останні 3 роки оператори вклали понад $ 500 мільйонів в удосконалення мережі, подібним чином, підготувавши собі основу для якнайшвидшого запуску мережі третього покоління, яка чудово доповнить ресурси вже розвиненої мережі 2G.

У відповідності з умовами конкурсу, переможець тендеру повинен буде забезпечити покриття на території всіх обласних центів Україні протягом 18 місяців з моменту видачі ліцензії.

Джерело
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1