Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Танцюють батьки – танцюють діти!

Під такою назвою 27 січня 2019 року у комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбулось спільне заняття з хореографії батьків і учнів-першокласників. Викладач хореографічного відділення Коломоєць Юлія Володимирівна поставила за мету – донести до батьків розуміння складності всього процесу навчання мистецтву хореографії, дати їм змогу самим спробувати виконати базові рухи та вправи класичної і народної хореографії.

На занятті були розглянуті позиції рук і ніг в статичному положенні та у русі, базова класична постава тулуба танцівника, різні види стрибкових вправ, координування рухів ніг, рук, голови під час виконання елементарних вправ класичного екзерсису. Для більш детального розуміння правил виконання того чи іншого елементу у хореографії та змоги коректного і грамотного опрацювання домашнього завданнями з дітьми, батьки отримали перелік термінів класичного хореографічного мистецтва, де вказані: терміни французькою мовою, транскрипція українською мовою та роз’яснення щодо виконання рухів.

Саме така форма роботи з батьками і учнями є найбільш продуктивною у навчанні і вихованні дітей. Задоволення від спільного навчального процесу сприяє зближенню усіх учасників заняття.

Танцюють батьки – танцюють діти!
Танцюють батьки – танцюють діти!
Танцюють батьки – танцюють діти!
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1