Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»

До Дня святого Миколая в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай», на яке ми запросили дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх батьків.

Бібліотекар Інна Дутова говорила про те, що святий Миколай вшановується як захисник простих людей. А ще він покровитель та вихователь дітей . В ці зимові дні діти отримують чудові подарунки, яких дуже чекають.

Присутні з задоволенням переглянули лялькову виставу « Хатинка - дивинка» у виконанні учасників гуртка «Калинка», який працює в бібліотеці.

А потім глядачі з захопленням слухали концертні номери, які підготували учні дитячої школи мистецтв разом зі своїми викладачами: С.Б. Яковенком, С.К. Вовком, О.М. Онищенком, С.С. Синенькою, Л.В. Шепель, І.С.Козловою.

Щирі оплески отримала Юлія Семенюта вихованка дитсадка «Ластівка» (муз. керівник С.С.Синенька), яка виконала пісню про Новий рік.

До дітей завітав і святий Миколай з подарунками , які надали генеральний директор товариства «Діло» СК С.І.Курман та голова районного відділення Дитячого фонду України Н.М.Тихенко.

Диплом Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації отримав Романов Олександр за участь у регіональному етапі Всеукраїнського фестивалю людей з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» в номінації « Художня творчість», який йому вручили на святі.

Бібліотекарі підготували виставку дитячих робіт « Країна юних майстрів».

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1