Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Тексти для сайту від студії WebUA: ефективний копірайтинг для пошукових систем та людей

Тексти для сайту від студії WebUA: ефективний копірайтинг для пошукових систем та людейВже давно пройшов час, коли в статті чи описі товару можна було просто перелічити через кому ключові фрази і посісти місце в першій десятці пошукової видачі.


Сьогодні неефективні тексти не тільки не приносять очікуваного результату, але можуть і зашкодити Вашому сайту.


Саме тому наповнення сторінок контентом варто довірити професіоналам. Досвідчені копірайтери студії WebUA напишуть унікальні тексти для сайту – оптимізовані для пошукових систем та приємні для людських очей.


Забудьте про кострубаті вислови та недоречні словесні конструкції. Замовте SEO тексти для сайту в нас – подбайте про своїх клієнтів. Ваша турбота обов’язково буде відмічена добрим словом та дзвінкою монетою.


Чому замовити тексти для сайту Вам вигідно в студії «ВебЮА»?


 • Унікальність. В студії не займаються рерайтом. Ви отримуєте абсолютно унікальні тексти. Фактор особливо важливий для пошукових систем Google, Yahoo, Bing та інших. Адже тільки оптимізований унікальний текст має можливість посісти місце на першій сторінці результатів пошуку.
 • Оперативність. Копірайтери студії працюють швидко, оскільки розуміють цінність Вашого часу. Втім, в пріоритеті завжди залишається якість текстів. Узгодити терміни можна з консультантом під час оформлення замовлення.
 • Ефективність. У кожного тексту – своя мета. За допомогою слів можна знайти свого покупця, продати послуги чи товари, підняти сайт в рейтингу пошукової видачі або збільшити кількість лояльних клієнтів. Розкажіть про свою мету! А ми допоможемо Вам її досягти за допомогою сео-текстів. Це корисний та цікавий текстовий контент, який чудово індексується пошуковими системами.

Ваші додаткові переваги від співробітництва зі студією WebUA:


 • Помірна ціна. Бізнес потребує фінансових вкладень. Вигідна ціна текстів для сайту – це доступна інвестиція в розвиток Вашої справи.
 • Корисні рекомендації. Не знаєте з чого почати? Спеціалісти студії «ВебЮА» безкоштовно проведуть аналіз сайту та запропонують контентний план.
 • Робота на результат. Мета студії WebUA – повернути вкладені Вами гроші. Ви отримуєте дійсно якісну роботу, адже плідне співробітництво вигідно обом сторонам.

Що Ви можете замовити?


 • Тексти для інтернет-магазину;
 • Тексти для сайту-візитки;
 • Тексти для комерційного блогу;
 • Тексти для лендінг-пейдж;
 • Тексти для корпоративних сайтів;

Для того, щоб оформити замовлення просто перейдіть на сайт студії WebUA (http://webua.com.ua/uk/prodayuchij-seo-tekst/). Заповніть коротку форму після чого з Вами зв’яжеться консультант, щоб обговорити деталі та запропонувати оптимальний варіант співпраці.


Вкладайте гроші в якісні тексти для Вашого сайту. Це інвестиція, що завжди окупається.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.