Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ТЕМАТИЧНИЙ ВЕЧІР «СУВЕРЕННА МОЯ УКРАЇНО!» ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

Святково й піднесено, патріотичними українськими піснями зустрічав гостей минулої п’ятниці малий зал КСК «Сучасник», де відбувався a href="http://mahnograd.com/zavitayte-na-tematichniy-vechir-suverenna-moya-ukraino.html" >тематичний вечір «<Суверенна моя Україно!» на честь Дня Соборності України. У світлі сучасних подій ця дата набула нового значення для українців.

ТЕМАТИЧНИЙ ВЕЧІР «СУВЕРЕННА МОЯ УКРАЇНО!» ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.


Наша країна – приклад великої мужності, витривалості та духовності. Вона йшла і йде крізь століття важким шляхом. Прикро, що інколи сумні сторінки історії повторюються і сьогодні мирне українське небо накрите чорними хмарами військового протистояння. Нині в сучасному цивілізованому світі чоловікам знову доводиться брати до рук зброю, захищаючи кордони Батьківщини і, зрештою, добробут та життя своїх рідних. Та ми віримо у свою Україну, у високий принцип соборності наших земель. Ще кілька років тому ніхто й подумати не міг, що життя розділиться на «до війни і війну» - війну за незалежність, за єдину, соборну державу…

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Анатолій Клешня: «Шановні гуляйпільці! Від імені райдержадміністрації, районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом – Днем Соборності України! В далекому 1919 році, саме в цей день, на Софійській площі у Києві було прийнято універсал про єдину та соборну Україну. На жаль, і сьогодні питання соборності українських земель залишається актуальним. Ворожий сусід окупував наші території. Майже щодня гинуть найкращі України, ми маємо зробити все від нас залежне, щоб перемогти у цій війні, адже тільки так зможемо зосередитись на вирішенні економічних проблем та впровадженні реформ. Хочу в цей день низько вклонитися перед нашими воїнами-героями АТО, котрі здійснили справжній солдатський подвиг, захистили наші землі. Українці завжди пам’ятатимуть ваші мужні вчинки. Щиро бажаю всім добра і здоров’я, хай збуваються ваші мрії та бажання! Пам’ятайте, наша сила в єдності, Слава Україні!»Анатолій Григорович відзначив окремих гуляйпільців подяками та грамотами:

За активну громадянську позицію, сприяння та допомогу Збройним Силам України, іншим військовим формуванням та з нагоди Дня Соборності України грамотами нагороджено учасників Антитерористичної операції Євгенія Гулого, Олександра Гуцова, Сергія Єременка, Ігора Камеристого, Ігора Ковальчука, Романа Метельченка, Володимира Семенюту, Сергія Семенюту та Олександра Шахова.

Подяки облдержадміністрації за значний особистий внесок у допомогу ЗСУ, налагодження співпраці між військовослужбовцями та жителями області, національно-патріотичне виховання молоді отримали директори ТОВ «Ранкова зірка» Сергій Солодкий та ТОВ «Агро-Континент» Володимир Щербина. Директора Верхньотерсянської ЗОШ Володимира Застрожнікова та керівника народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «DEMENT» Петра Дармороза за активну участь у підтримці ЗСУ та патріотичному вихованні молоді відзначено грамотами управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

За вагомий особистий внесок в організацію благодійної допомоги та активну громадянську позицію грамотами Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації нагороджено працівників РБК Світлану Дяченко та Тетяну Гром.

Зал вітав нагороджених гучними оплесками, а юні таланти – своїм мистецтвом.

Віримо у те, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Бо лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар Незалежності, Соборності, Державності.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1