Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Тематичний захід до дня святого Миколая

У переддень свята Миколи Чудотворця зал районного Центру дитячої та юнацької творчості наповнився дзвінкими дитячими голосами. Сюди, вже за доброю традицією, запросили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі проживають у родинах нашого району під опікою, у прийомних сім’ях чи дитячих будинках сімейного типу. Привітати їх і всіх дітей прийшли голова райдержадміністрації Анатолій КЛЕШНЯ, начальники відділів у справах дітей Олександр КОПАСОВ та відділу освіти, молоді і спорту РДА Роман БУТ.

Тематичний захід до дня святого Миколая


- Це свято добра і тепла, щасливих посмішок дітвори, здійснення їх бажань, - вітав присутніх у залі Анатолій Клешня. – І навіть ми, дорослі, у цей день підсвідомо чекаємо якогось дива. Хочеться, дорогі діти, щоб ваша життєва дорога була щасливою, світлою і квітучою, як вишневий сад, і щоб у вашому житті було багато добрих чудес і подарунків.

Тематичний захід до дня святого Миколая


Гості вручили дітлахам подарункові набори солодощів. Юні артисти, вихованці гуртків ЦДЮТ, співали й танцювали для них, запрошували до розваг та ігор. Весела музика, дружня атмосфера, що панувала на святі, радість від спілкування принесли велике задоволення дітям і їх батькам.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація


1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  21 грудня 2015, 21:47цитувати виділене
 0  або