Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Термальні води в Берегово - найкращий спосіб відпочити і оздоровити себе.

Термальні води в Берегово - найкращий спосіб відпочити і оздоровити себе.В самій західній точці на карті України знаходится це місце. Сюди зазвичай їдуть за чистим повітрям, мальовничими горами. Це край, де змішалися всілякі культури, мови, національності і, звичайно ж, кухні, а також термальні джерела і вином, яке лікує!

У Берегово ти можеш відчути себе, як ніби приїхав в Європу. Крихітне затишне містечко розташується біля самого кордону з Угорщиною. Тут основна мова - угорська, тому що переважає угорське населення. Молодому поколінню, чомусь, легше вивчити саме його, а не офіційний український.

Архітектура будинків, старовинна бруківка, містки та костели теж в угорському стилі. Навіть термальні джерела у них є такі, як в Угорщині.

Термальні басейни Косино
Перевірити користь від термальних вод можна в купальнях Берегово. Але давайте оглянемо село Косино, воно ж Косонь, в 18-ти кілометрах від райцентру. Чудова природа, гори, свіже повітря! Така атмосфера розташовує до повного релаксу, а користь термальних джерел в хорошому настрої підвищується в тричі! У 500-метрах від Угорщини клімат тут вологий і м′який.
Перші басейни з термальною водою були відкриті саме в Косино в 1988 році. Крім того лікувальну воду тут знайшли випадково, коли шукали нафту. Господарські гуцули оцінили таку знахідку і перетворили пробурену свердловину в реальний рай для відпочиваючих.

Власники запевняють, що вода косонскіх джерел унікальна за своїм хімічним складом і схожа на воду бальнеологічного курорту Хайдусобосло в Угорщині. Термальна вода косонского родовища з кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно натрієвими властивостями високої мінералізації. Такий неабиякий склад є лише в 3-х місцях на Земній кулі: в Ісландії, на Камчатці і в Косино.

Ні для кого не секрет, що перебування в гарячій мінеральній воді сприятливо впливає на поверхню шкіри і весь організм взагалі: пори очищаються, а тіло наповнюється здоров′ям. На території купальні 7 басейнів, 5 з яких - з термальною водою. У басейни її закачують зі свердловини на глибині 1200 метрів, а температура досягає + 55 С. Температура води в басейнах комфортна для розслаблення всього тіла, вона не перевищує + 40 С. Термальна вода проходить очищення, але поряд з цим вона не втрачає свій склад макро - і мікроелементів.На смак вода бальнеологічного курорту Косино солона, а з-за багатого вмісту заліза має мутнуватий, жовтий відтінок. А ще в ній міститься корисні для організму залізо, марганець, калій, кремній, натрій, фтор і цинк.

Медичні показання до лікування на термальних водах в Косино:
Хвороби, предметом поразки яких є опорно-рухова система людини, наслідки переломів та травм кісткової тканини і м′язів.
Недуги серцево судинної системи.
Деякі патології, які пов′язані з нервовою системою людини.
Патологія шкірних покривів.
Мінералізована вода Косино чудово виводить з нирок солі.
Основний лікувальний курс являє собою прийом лікувальних ванн (басейну) три рази протягом дня по 15 - 20 хвилин. Курс становить не менше 7 днів поспіль.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1