Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Терористи готують агітаційне шоу в Комінтерново

Терористи готують агітаційне шоу в КомінтерновоНезаконні збройні формування продовжують вводити в оману спеціальну моніторингову місію ОБСЄ і все більше розхитують обстановку в зоні бойових дій, інформує прес-центр штабу військової операції в суботу.

"У селищі Комінтернівське, в яке вчора знову повернулися проросійські бойовики, готується чергове агітаційне шоу. За нашою інформацією, сьогодні вранці там присутні так звані" керівники ДНР", а засоби масової дезінформації цієї терористичної організації вже встигли збрехати, що ніби вчора українські сили обстріляли Комінтерново і Водяне, розташоване 2,5 км південніше, з мінометів", - наголошується в повідомленні, який розміщений на сторінці прес-центру штабу в Фейсбук.

За даними штабу, в Комінтерново спеціально для російських журналістів, представників СЦКК і СММ ОБСЄ готують інсинуації, з метою дискредитації Збройних сил України. "Незаконні збройні формування щойно тимчасово виводять з населеного пункту техніку і важке озброєння, ведеться робота з місцевим населенням, готуються відповідні заяви про здійснення, нібито українськими військовослужбовцями, обстріляв населеного пункту, грабежів і насильницьких дій щодо тутешнього населення", - наголошується в повідомленні.

Більше того, на дорозі, яка з′єднує Комінтерново з Маріуполем, незаконні бандформування встановили блокпост і нікого не випускають з селища.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1