Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

The Telegraph: Великобританія почала готуватися до війни з Північною Кореєю

The Telegraph: Великобританія почала готуватися до війни з Північною КореєюВеликобританія готується до можливої вЂ‹вЂ‹участі в силовому конфлікті з Північною Кореєю, інформує видання The Telegraph.

Відзначається, що риторика президента США Дональда Трампа посилила напруженість в регіоні. Ця ситуація спонукає британських чиновників скласти військові плани на випадок бойових дій.

Так, за інформацією The Telegraph, в Британії почали проводити випробування авіаносця HMS Queen Elizabeth.

«Ми маємо багато кораблів ... есмінці Type-45, фрегати Type-23. Новітній авіаносець можна було б поставити на службу раніше, якщо ситуація стане складною», - відзначили в уряді.

Авіаносець HMS Queen Elizabeth, який ще в серпні прибув в порт Портсмут після великих морських випробувань, не повинен бути введений в експлуатацію раніше 2020 року.

ЗМІ розцінюють цю обстановку, як початок підготовки до війни. Так, ось наприклад, перед початком війни за Фолклендські острови, Британія передчасно ввела в експлуатацію авіаносець HMS Illustrious.

«Тоді це була реакція для захисту нашої території. У разі війни з Північною Кореєю Великобританія буде частиною великої коаліції. Ми подивимося, що зможемо зробити», - пояснили в уряді.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1