Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Тіла загиблих вивезли з 32 блокпоста (відео)

Тіла загиблих вивезли з 32 блокпоста (відео)З 32 блокпоста з-під Сміли привезли тіла загиблих. Це вперше сепаратисти дозволили хлопцям з нацгвардії вивезти своїх. Шукали загиблих по мінному полю. Скільки тіл вивезли - точно не знають, тільки 4 цілих - це три айдарівці, котрі минулої неділі проривались до 32 блокпоста та один з командирів самих нацгвардійців, котрий загинув 2 тижні тому, решта- це останки тіл - 5 або 6. На те, щоб вивезти убитих з заблокованого блокпоста сепаратисти дали годину часу, і як гарантію того, що хлопці відвізши тіла повернуться - взяли в заручники двох нацгвардійців. Усьому ж 32 блокпосту висунули ультиматум: вийти зеленим коридором до 12 ночі з цієї території. Інакше поїдуть на блокпост танками. Загалом нацгвардійці і десантники 80 аеромобільної бригади, що там стоять зафіксувли біля Смілого 22 танки сепаратистів, 2 гради, розвернуті в їхній бік, а також машину повну протипіхотних мін -листочків. Усе поле навколо 32 блокпоста сепаратисти замінували.

Зараз проти наших бійців стоять солдати псковського полку з Росії, сербські найманці, представники "всевиликого войска донского" і місцеві сепаратисти. Українські вояки не мають їжі, води та теплого одягу. Вчора вперше за два тижні сепаратисти пропустили машину зі ста літрами води, а також дозволили провезти макарони, все інше з провізії, котру передавали нашим воякам - лнрівці забрали собі.

Українські бійці від вищого командування мають лише один наказ: триматися, вогонь відкривати вони можуть лише у відповідь та й то - зі стрілкової зброї - і це проти лнрівських танків. Бійці не розуміють свого завдання на 32 блокпосту, пояснюють, що утримують всього півтора кілометра дороги і це безглуздо. А коли хтось намагається прорватися до них з провізією, то їх одразу обстрілюють і бійці гинуть так до них і не діставшись. Нацгвардійці хочуть вийти в зелений коридор і навіть вже не бояться звинувачень в дезертирстві.

Анастасія Станко / Костянтин Реуцький

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1