Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Тиждень безпеки дорожнього руху

17 листопада в закладі проходив єдиний урок з правил дорожнього руху «Безпека руху – безпека життя» в рамках тижня безпеки дорожнього руху. На виховній години учні 3-В класу повторювали правила переходу вулиць і доріг, згадували групи дорожніх знаків та їх значення, коментували дії дітей у запропонованих ситуаціях (за змістом малюнків), взяли активну участь в обговоренні переглянутого мультфільму «Правила дорожнього руху. Пригоди Марка».

У 1 – Б класі пройшов урок по правилах дорожнього руху. На ньому діти познайомилися з дорожньою розміткою, дорожніми знаками, правилами безпечного переходу вулиці та дороги. Маленькі школярі активно розповідали ситуації з свого життєвого досвіду. А завершився урок переглядом і обговоренням мультфільму про лисеня - порушника правил руху. Діти замислились, чи варто ризикувати своїм життям і здоров’ям, порушуючи правила? Висновок був однозначним – ні!

У 5-А класі була проведена виховна година на тему: «Безпека на дорозі - безпека життя».

Метою заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв. Під час заходу діти визначили безпечний шлях з дому до школи та назад, розгадували загадки, пригадали і закріпили правила світлофора, який вчить порядку переходу через вулицю.

Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1"

Тиждень безпеки дорожнього рухуТиждень безпеки дорожнього рухуТиждень безпеки дорожнього руху
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1