Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Торшер - незаперечна прикраса приміщення

Автономний освітлювальний електроприлад, торшер, пройшов складний шлях метаморфоз. Звичайний факел з чашею палаючого масла, так популярний у Середньовіччі, перетворився у витончену світлотехніку з філігранно виконаним декором. Забезпечити локальне освітлення, сконструювати атмосферу затишку і домашнього тепла, підвищити ступінь освітленості робочої зони - дуже багато завдань покладається на багатофункціональні торшери.

Торшери: різноманіття простої світлотехніки

Сфера використання цих приладів - побутове освітлення. Зіставляти торшер з іншими освітлювальними приладами безглуздо, адже він займає окрему нішу обладнання, конструктивно не схожого на інші елементи освітлення. Досить просту конструкцію пристроїв на тлі інших світильників виділяє наявність високої підставки-штатива. Один від одного торшери відрізняються типорозміром цього елемента, абажурами, наявністю допоміжних аксесуарів.

Умовна класифікація

Оскільки в конструкції всіх торшерів немає принципових відмінностей, розділити їх можна умовно за призначенням на кілька категорій:
декоративні. Вони є повноцінним елементом декору, виконують більше естетичні функції, доповнюють стильове рішення приміщення.
функціональні. Вони призначені для локального освітлення робочої зони або куточка відпочинку.

Торшерні світильники можуть комплектуватися високим штативом (зрідка кількома), різними підставками-столиками, виконаними з дерева, пластика або металу. Абажур освітлювальних приладів торшерний типу виробляють з текстилю, металу, ниток, скла, пластику, паперу та ін.


Торшер - незаперечна прикраса приміщенняТоршери можуть містити трапецієподібні, конусні, кулясті, циліндричні абажури, плафони у вигляді абстрактних фігур, півсфери або флористичних конструкцій. Деякі моделі зовсім позбавлені цього елемента, передають пряме світіння нічим не прикрашеної лампи.

Сучасні торшерні світильники - це унікальне виконання кожного конструктивного елементу, вигнутий штатив, тринога або «танцюючі» ніжки, кілька абажурів або їх відсутність.


Класичні світильники додатково комплектуються лампами для читання.

Торшер - незаперечна прикраса приміщенняНезаперечною прикрасою приміщення стануть кришталеві світильники. До цієї категорії відносяться пристрої, в конструкцію яких входить хоча б кілька підвісок або фрагментів кришталю. Вони чудово виглядають в поєднанні з однотипними бра і люстрами.

Пристосування освітлення з дерева, які доповнені футуристичними і авангардними елементами, підходять під багато дизайнерських рішень, привносять в приміщення екологічність і природність фарб, природний деревний малюнок вносить спокійний тон в палітру відтінків інтер’єру.


Підібрати торшер до свого інтер’єру серед різноманітних видів і типів лам рекомендуємо на сторінці http://www.linija-svitla.ua/torshery-6.htm
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1