Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Toyota планує представити більш дешеве «зелене» авто на водні вже через три роки

Toyota планує представити більш дешеве «зелене» авто на водні вже через три рокиАвтомобільний гігант заявив, що випустить авто в серійне виробництво вартістю від 5,5 млн. ієн ($ 50 тисяч) і 6 мільйонів ієн. Таким чином, вона буде навіть дешевшою за популярну Toyota Mirai з ціною в 7,23 мільйона ієн. Toyota сподівається щорічно продавати більше 30 000 одиниць своєї водневої моделі.

Такі автомобілі на паливних елементах не виділяють шкідливих парникових газів, як вуглекислий газ. Вони працюють виключно на електроенергії, виробленої за рахунок хімічної реакції між киснем і воднем, яку переносять в паливних елементах транспортного засобу. Замість шкідливих речовин вони виділяють лише воду. Оскільки екологічні норми в даний час посилюються на основних ринках, таких як Сполучені Штати і Китай, Toyota прагне стандартизувати водневі авто і зробити їх основою наступного покоління екологічно чистих автомобілів.

А поки «зелене» авто зявиться на українському ринку, автовласники массово переробляють свої автомобілі, в наш час кристується попитом установка ГБО в Києві та в інших містах країни.

З нижною, ніж Toyota Mirai вартістю, нова модель водневого автомобіля стане доступнішою для тих споживачів, що шукають екологічне авто. Нова модель буде трохи меншою, ніж Mirai. Toyota сподівається скоротити витрати шляхом перегляду спеціалізованих компонентів і ручних процедур, необхідних у виробництві авто. Виробнича лінія буде присвячена виключно новій моделі й дозволить компанії випускати їх у великих кількостях, а також сприятиме зниженню витрат.

Toyota планує збільшити виробництво авто на паливних елементах до більш ніж 30 тисяч одиниць на рік до 2020-го, з 2 тисяч одиниць запланованих в 2016 році.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1