Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Трагедія на Рівненському полігоні: троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали поранення

Трагедія на Рівненському полігоні: троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали пораненняОсновною версією загибелі військових на Рівненщині є порушення заходів безпеки – Міноборони

Міністерство оборони України основною версією інциденту, внаслідок якого на полігоні в Рівненській області загинули військові, називає порушення заходів безпеки під час проведення навчань. Як повідомляє Міноборони, у зв’язку із надзвичайною подією міністр оборони призначив службове розслідування. «На місце події терміново відряджено оперативну групу на чолі із заступником міністра оборони України й відповідальними за проведення розслідування особами. Наразі розглядається декілька версій, які призвели до надзвичайної події», – йдеться в повідомленні.

Прокуратура відкрила справу через загибель військових на Рівненщині

Військова прокуратура Рівненського гарнізону проводить досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо загибелі і травмувань військових на Рівненському полігоні. Як повідомляє військова прокуратура, провадження відкрили за фактом порушення правил поводження з боєприпасами, що спричинило загибель і тілесні ушкодження кількох осіб.

Раніше в Міноборони повідомили, що під час навчань на Рівненському полігоні, за попереднім даними, через розрив міномета, загинули троє і були поранені дев’ятеро військових. Навчання тимчасово зупинили.

«Встановлено, що 6 липня 2018 року близько 5:30 на території Рівненського загальновійськового полігону під час виконання військовослужбовцями однієї з військових частин вогневого завдання щодо знищення умовного противника з веденням вогню мінометної батареї зі закритої вогневої позиції стався вибух міни у каналі ствола міномету. Унаслідок цього троє військовослужбовців загинули, дев’ятеро отримали поранення різного ступеня важкості», – йдеться в повідомленні.

www.radiosvoboda.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1