Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"

2 лютого в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка пройшов тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян".Тренінг підготувала і провела бібліотекар методико-бібліографічного відділу Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, член Молодіжної секції УБА Ганна Дворна.

Присутні змогли розширити свої знання щодо інформування, пропаганди, PR-кампаній; вчилися виявляти фейкові новини в ЗМІ, маніпуляції, дезінформацію та пропаганду. Після тренінгу всі залишилися задоволеними і зазначили, що вони будуть свідомішими медіакористувачами, знатимуть, яким чином перевіряти різного виду сумнівну інформацію та формуватимуть попит на відповідальнішу і правдиву журналістику. Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність за цікавий захід і бажає Ганні успіхів у роботі, наснаги та нових творчих ідей.

Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"Тренінг "Будь медіаграмотний" в рамках проекту "Медіаграмотність для громадян"


Гуляйпільська-Районна Бібліотека

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1