Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Третє пленарне засідання першої сесії Гуляйпільської міської ради восьмого скликання (відео)

Третє пленарне засідання першої  сесії Гуляйпільської  міської ради восьмого скликання (відео)9 грудня відбулося третє пленарне засідання першої сесії Гуляйпільської міської ради восьмого скликання.

Усі питання порядку розглянуто. Депутати прийняли відповідні рішення, хоч і були присутні представники "Національного корпусу", які намагалися завадити роботі сесії.

Зокрема, прийнято рішення про надання дозволу КП «Благоустрійсервіс» Гуляйпільської міської ради на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на постійне користування для розміщення та експлуатації кладовища по вул.Потайній (єврейське кладовище), що нарешті дозволить вирішити питання встановлення його меж, затверджено містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території міста Гуляйполе Запорізької області» та звернення до Президента України та Голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної ради України з клопотанням підприємців Гуляйпільської міської територіальної громади щодо скасування Закону України від 20.09.2019 р. № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» та Закону України від Закон України від 20.09.2019 р. № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Відеозапис третього пленарного засідання першої сесії восьмого скликання Гуляйпільської міської ради. Переглянути у повноекранному режимі, чи змінити якість ви можете на офіційному каналі Гуляйпільської міської ради на відеохостингу YouTubeГуляйпільська міська рада

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1