Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Тринадцятирічну школярку з суперінтелектом запросили в Оксфорд

Тринадцятирічну школярку з суперінтелектом запросили в ОксфордБританську школярку Ніколь Барр, інтелект якої виявився вищим, ніж у Альберта Ейнштейна, запросили вчитися в Оксфордський університет.

Як пише газета Daily Mail, дівчинка походить із циганської родини і мешкає разом зі своїми батьками в таборі в Ессексі.

Видання зазначає, що дівчинка вчилася в школі неохоче, нерідко пропускаючи заняття. Поряд з цим вона показала себе надмірно здібною ученицею і, ще не досягнувши десятирічного віку, вирішувала складні алгебраїчні завдання. У підсумку прогули не завадили 13-річній Ніколь продемонструвати блискучі результати в тесті Mensa, визначальному рівень розвитку інтелекту. Її IQ виявився дорівнює 162, в той час як інтелект «простих» геніїв, начебто Альберта Ейнштейна, професора Стівена Хокінга і засновника Microsoft Білла Гейтса, визначався тестом на рівні 160.

За словами батька Ніколь, тридцяти шестирічного прибиральника на ім′я Джеймс, дівчисько стала «легендою циганської громади». У вільний час володарка видатного інтелекту читає книги Стівена Хокінга і вивчає китайську мову. Як перед цим заявляла прес-секретар товариства Mensa Енн Кларксон, результати тестування Ніколь Барр дозволили їй потрапити в 1% населення Землі з тим же потужним IQ.

За інформацією Mensa, інтелект середньостатистичної людини дорівнює 100, цифра вище 140 дає право називати людину генієм. До складу товариства Mensa входять 110 тис. Членів, лише вісім відсотків його учасників молодше 16 років і тільки тридцять п′ять відсотків - представниці слабкої статі.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1