Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Трохи про "лукавство" кредиту...

Трохи про "лукавство" кредиту...Кредитна залежність стала частим явищем в житті сучасного суспільства. З кожним днем все більше і більше людей втягуються в ринок кредитно-фінансових відносин і буквально «підсаджуються» на них, як на наркотик.

Природно, оформлення кредиту має безліч переваг. По-перше, завдяки отриманню позики, людина може придбати необхідну або давно бажану річ, нехай навіть у кредит. З січня 2016 року в Україні активно видаються кредити готівкою, які можна з легкістю замовити на спеціальному сайті.


По-друге, придбана в кредит річ може стати засобом для заробляння грошей, наприклад, купівля автомобіля або позику на відкриття власної справи.

По-третє, іноді кредит є певною інвестицією «в себе», це стосується позик на освіту або підвищення кваліфікації, отримання другої освіти, а вкладення в підвищення професійного рівня в будь-якому випадку виправдані.

Незважаючи на те, що процедура оформлення кредиту не проста (особливо при отриманні великої позики), пройшовши її один раз і успішно погасив обов′язкові платежі, наступні рази оформлення будуть набагато швидше. Причому отримавши позитивну кредитну історію, можна буде наступного разу вже сподіватися на отримання великої суми. Крім того, обов′язок своєчасно сплачувати рахунки за кредитними зобов′язаннями привчає до вміння планувати особисті фінанси.

Але крім переваг, у кредиту є і недоліки. По-перше, кредит ніколи не буває «безкоштовним», причому, чим довше термін кредитної угоди, тим буде більша сума переплати. По-друге, кредит не повинен стати самоціллю і зробити людину «залежним від позики». Категорично небажано використовувати перекредитування, тобто брати нову позику для погашення старого. Така тактика буде все більше звужувати можливості отримання кредиту, що в підсумку може призвести до фінансового краху. Не кожному до душі віддавати зароблені кошти банку, як правило, набагато в більшому розмірі, ніж було отримано. Тому розплата за виконання мрії може тривати кілька років, а в результаті залишиться «дихає в потилицю» кредитний договір. До того ж оформлення кредиту є психологічною проблемою, адже не кожен може подолати в собі тривогу за майбутнє, а особливо коли людина втрачає джерело заробітку або у разі настання форс-мажорних обставин.

Приблизно так виглядає сутність кредиту, тому перед оформленням позики, слід не поспішати, а уважно зважити всі обставини та детально вивчити кредитні пропозиції, перш ніж підписувати договір.

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1