Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Центр дозвілля "Smartkinder" для учнів початкових класів

Під час шкільних канікул на базі колегіуму та Центру дитячої та юнацької творчості для учнів початкових класів вперше діяв Центр дозвілля під назвою "SMARTKINDER", бо саме в ньому відпочинок дітей був організований не тільки рідною, а й англійською та німецькою мовами. А відвідували його 24 дітей різних категорій: Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти тимчасово переміщених осіб із зони АТО, діти, батьки яких є учасниками АТО, діти із багатодітних та малозабезпечених та неповних сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку та обдаровані і талановиті діти.

Незвичним був перший день - День знайомства, коли діти одразу після ранкової зарядки та проведеного інструктажу з техніки безпеки поїхали на екскурсію до міста Запоріжжя, де відвідали Запорізький аеропорт - малята були вражені, побачивши величезні літаки і, навіть, побували у кабіні пілота. Солодкий майстер- клас подарувала карамельна фабрика: «Веселі карамелі» у кожного вихованця була можливість створити свою дизайнерську карамельку, яку потім вони отримали в подарунок. А смачненьку картоплю та гамбургер діти скуштували в McDonal’ds. Екскурсія дуже сподобалася нашим вихованцям, вона дала змогу зблизитися дітям. На зворотньому шляху всі весело співали пісень, ділилися своїм враженням від побаченого. Цікаво і змістовно проходив кожен день перебування дітей у Центрі. А організовували дозвілля під керівництвом директора Бохан Світлани Володимирівни вихователі Бугрим Марина Сергіївна та Самовол Людмила Іванівна, вчителі початкових класів, куратори Вовк Анна Юріївна та Рула Наталія Вікторівна, вчителі іноземних мов, та волонтери із числа старшокласників: Богуславська Інна(7А), Долгодворова Ольга та Медяник Денис (8Б).

Кожен день - чи то День спорту, чи то День музики, чи Краєзнавчий день, чи День «Дорогою знань» - розпочинався на стадіоні "Сільмаш" із ранкової зарядки, фонетичної мовної розминки. А далі - ігри, розваги, змагання, цікаві та пізнавальні екскурсії: у музичне відділення Школи мистецтв, де діти стали слухачами та учасниками концерту класичної музики; в КСК "Сучасник" на традиційний дитячий пісенний фестиваль "Веселі нотки"; в дитячу бібліотеку, де "смарткіндерівці" стали учасниками квест-гри "Ми - за здоровий спосіб життя"; екскурсія-квест "Вулицями рідного міста" та ін. Незабутні враження в День захисту дітей отримали молодші школярі і від святкового концерту, де вперше на сцені рідного міста побачили спрввжній балет "Лебедине озеро!А дитячим здивуванням і захопленням не було меж ще й тому, що солістами балетної вистави були колегіанти Саша Білий та Даша Васецька, член та однокласниця багатьох відвідувачів шкільного Центру дозвілля! Крім того, з великим азартом діти взяли участь у спортивно-розважальному святі «Гей ви, хлопці-запорожці!». Куратори проводили всі заходи іноземними мовами, і діти розуміли їх і охоче спілкувалися англійською та німецькою.

Звичайно, не обійшлося і без вивчення та щоденного виконання різних прийомів дихальних вправ та загартування ніг. Дітям подобалося босоніж ходити по м’якій травичці та теплому піску, а опісля цього обливати ніжки літньою водою. Корисними стали початківцям і бесіди з правил безпечної поведінки влітку.

На завершення роботи діти взяли участь у святковому квесті : лунали веселі пісні, дзвінкий сміх, дружні оплески. Цього дня нагородили кращих у різних номінаціях: "Кращі умільці" - Ліза Хорошун (1А) та Аня Бикова (2Б); "Кращі вокалісти" - Ірина Калабух (3А та Діана Лагода (4А); "Кращі спортсмени" - Даша Васецька та Діма Кириленко (4А); "Кращий художник-оформлювач" - Інна Богуславська; "Кращий куратор" - Н.В.Рула; "Кращий вихователь" - Л.І.Самовол. Смачні солодощі повернули усмішки на обличчя, які було сховалися через смуток від розставання. Але намальований фарбами дитячими долоньками різнокольоровий плакат засвідчив гарний емоційний стан "смарткіндерівців" за ввесь час перебування їх у Центрі дозвілля.

Світлини із Центру дозвілля "SMARTKINDER"

Центр дозвілля "Smartkinder" для учнів початкових класів
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1