Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Центр соціальних послуг» інформує про проведену роботу протягом 20 - 24 липня 2020 року

У відділенні соціальної допомоги вдома КЗ «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради послугу догляду вдома на протязі тижня отримували 547 громадян. Це і придбання та доставка медикаментів;допомога в дотриманні особистої гігієни;приготування їжі, прибирання приміщення, прання білизни;оформлення та своєчасне подання документів на отримання різних видів соціальної допомоги;оплата комунальних платежів, прибирання житла;обробіток присадибних ділянок одиноким з 4-5 групою рухової активності.

Протягом звітного періоду до відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги звернулись 6 осіб з метою отримання допомоги на лікування, 36 громадян отримали послуги по ремонту та пошиттю одягу, 66 громадян скористалися перукарськими послугами. 12 осіб отримали гуманітарну допомогу у вигляді речей, бувших у вжитку.

Протягом звітного періоду працівниками відділення соціальної роботи:

- надавали соціальні послуги родині, в якій двоє дітей (одна з них дитина з інвалідністю). Мати дітей схильна до вживання алкогольних напоїв. Час від часу жінка може по декілька днів вживати алкогольні напої та не приділяє дітям належної уваги. Фахівцем із соціальної роботи Центру спільно з представниками служби у справах дітей, ювенальної превенції Гуляйпільського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області родину відвідано родину з метою перевірки умов проживання дітей та з′ясування рівня їх безпеки. З матір′ю проведено бесіди, направлені на профілактику алкогольної залежності, спонукання жінки звернутися до медичного закладу з метою лікування від алкогольної залежності, створення для дітей відповідних умов для утримання дітей.

- за повідомленням представника Воздвижівської сільської ОТГ 21.07.2020 року комісією у складі фахівця із соціальної роботи відділення соціальної роботи КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР, головного спеціаліста служби у справах дітей Гуляйпільської районної державної адміністрації, інспектора ювенальної превенції Гуляйпільського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області здійснено виїзд на територію Верхньотерсянського старостинського округу та відвідано багатодітну родину ( 7 дітей), з метою перевірки умов проживання дітей в родині. На момент відвідування мати дітей перебувала з новонародженою дитиною в КНП «Обласний перинатальний центр» ЗОР. За результатами відвідування складні життєві обставини в родині підтвердилися, зі слів медичних працівників члени родини з наявними ознаками педикульозу. На момент обстеження в будинку перебували діти та співмешканець матері, якому роз′яснено про необхідність облаштування помешкання для повернення породіллі з новонародженою дитиною додому. Дорослі члени родини потребують підвищення виховного потенціалу. Родину занесено на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, робота з сім′єю продовжується.

- обстежено та надано висновки з Акту оцінки потреб особи сім′ї 2 родинам, з метою оформлення нами державних соціальних виплат одиноким матерям.

- проводилася соціально-психологічна робота з 1 особою, засудженою до покарань, не пов′язаних з позбавленням волі.

Загалом протягом тижня охоплено роботою 16 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Якщо Ви потрапили в складні життєві обставини і не в змозі подолати їх самостійно - зверніться до КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР , який знаходиться за адресою: м.Гуляйполе, вул.. Соборна, 107, телефон 4 12 65.

gpmrada.gov.ua

«Центр соціальних послуг» інформує про проведену роботу протягом 20 - 24 липня 2020 року
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1