Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Цікава поїздка під час осінніх канікул

Цікаво і змістовно провели учні початкових класів останні дні осінніх шкільних канікул. Разом зі своїми вчителями вони відправилися на екскурсію в обласний центр двома комфортабельними автобусами. Одна група відвідала виставку техніки "Фаетон" а інша - магазин-майстерню "Веселі карамелі", де пройшов майстер-клас по виготовленню карамельок і діти самі їх після цього для себе приготували як подарункові сувеніри. Потім відвідали майдан Маяковського, де мали можливість ознайомитися з кам’яними статуями, сфотографувалися на згадку.

Незабутні враження залишилися після обіду в "Пузатій хаті", де господарі пригощали дітей українськими стравами - вінегретом, борщем з квасолею зі сметаною, варениками з картоплею та компотом.

Шквал емоцій і здивувань наповнив дитячі душі в ході двох відділень циркового шоу, де виступали віртуозні, сміливі та мужні акробати і повітряні гімнасти, жонглери, дресировані тварини, байкери та веселий клоун.

Така захоплива поїздка стала можлива за підтримки батьків, які турбуються про загальний розвиток своїх дітей та їх змістовний відпочинок.

Гуляйпільський колегіум "Лідер", Фотографії з поїздки

Цікава поїздка під час осінніх канікул
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1