Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ціни на СМС і ММС «Київстар» знижує на 50%

Ціни на СМС і ММС «Київстар» знижує на 50%З 01 лютого і до 12 лютого відбудеться зниження цін на послуги SMS та MMS майже в усіх тарифних планах передплаченого зв’язку Київстар та djuice.

Зниження цін відчують близько 20 мільйонів абонентів.

Повідомляє PR менеджер Київської філії компанії «Київстар» Наталія Дадівєріна.

Ці заходи здійснено не лише з огляду на збільшення доступності наших послуг для українців, але й на виконання вимог Антимонопольного комітету України щодо оптимізації тарифів і встановлення цін, орієнтованих на максимальне задоволення потреб споживачів.

Так, в тарифних планах, де вартість SMS 0,50 грн, абоненти після зниження ціни платитимуть за цю послугу лише 0, 25 грн.

А за послугу MMS – 0, 50 грн замість 1 грн. Ціна на ці послуги знижується на 50% щодня, після першого відправленого SMS чи MMS. При цьому кількість SMS чи MMS, які абоненти можуть використати за зниженою ціною, не обмежується.

Знижуючи ціни на найпопулярніші основні послуги мобільного зв’язку на 50%, «Київстар» забезпечує більше можливостей для абонентів. Також компанія створює умови для переходу клієнтів архівних тарифів на нові, максимально вигідні для них пакетні пропозиції.

Джерело
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1