Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Цінні подарунки від народного депутата для гуляйпільських шкіл

В перші тижні шкільного життя гуляйпільські учнівські заклади з цінними подарунками відвідали народний депутат України Олександр Іванович Дудка, голова Гуляйпільської районної державної адміністрації Олександр Гура та його заступник Павло Науменко, голова районної ради Олександр Попович, керівники місцевих рад, базових сільськогосподарських підприємств.

Депутат в окрузі

Промайнуло галасливе, дзвінкоголосе літо, яке знову покликало учнів за шкільні парти. Українських школярів чекали добре підготовлені школи, чудові й охайні шкільні кімнати, турботливі вчителі, надійні друзі – однокласники.

1 вересня наші діти знову почали мандрівку незнаною і багатою Країною знань, і настав час нових починань, хвилювань і водночас радості. Ми дорослі розуміємо, що особливої уваги і підтримки потребують сьогодні навчальні заклади. Адже створення сучасних умов для навчання дітей та молоді, можливість отримувати якісні знання – це запорука майбутнього розвитку регіону, всієї нашої держави.

Президент нашої держави ініціював Соціальні ініціативи на те, щоб розвинути країну та забезпечити її фінансову стабільність, економічне зростання,і все це робиться задля найголовнішого – добробуту нашого народу, створення належних умов для виховання та навчання нашого майбуття – дітей. Тому і кожний етап навчання сьогодні потребує сучасного підходу та відповідного забезпечення. Саме розуміння необхідності якісної освіти та здорового дозвілля наших дітей об`єднує вчителів та благодійників.

І в перші тижні шкільного життя нового навчального року учні гуляйпільських шкіл отримали від нашого земляка, народного депутата України Олександра Івановича Дудки такі потрібні і прекрасні подарунки.

На шкільні лінійки у Воздвижівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Гуляйпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, Успенівський навчально- виховний комплекс I ступеню, Успенівську загальноосвітню школу II-III ступенів, Полтавськийм та Червоненський навчально-виховні комплекси, Малинівську загальноосвітню школі І-ІІІ ступенів Олександр Дудка, разом із головою Гуляйпільської районної державної адміністрації Олександром Гурою та його заступником Павло Науменко, головою районної ради Олександром Поповичем, керівниками місцевих рад, базових сільськогосподарських підприємств прибув із довгоочікуваними подарунками для закладів освіти: принтерами та ксероксами, ноутбуками, музичними центрами, водонагрівачами.

Дитячій радості не було меж. І отримуючи подарунки від народного депутата вчителі та учні закладів освіти безмежно дякували Олександру Івановичу за чуйність і турботу, теплоту, доброту та увагу і запевнили посадовців, що вони прикладуть всі зусилля для отримання потрібних знань, для організації змістовного дозвілля, адже освічена учнівська молодь – запорука розвитку країни, а саме такою – розвиненою і успішною – ми всі хочемо бачити Україну.

Опісля проведення шкільних лінійок та вручення подарунків, Олександр Дудка і супроводжуючи особи оглянули навчальні кабінети, шкільні бібліотеки та їдальні, спортивні зали. Наприкінці кожної зустрічі народний депутат висловив слова щирої вдячності педагогічним та учнівським колективам, побажав творчих злетів і нових перемог.

Цінні подарунки від народного депутата для гуляйпільських шкіл

Цінні подарунки від народного депутата для гуляйпільських шкіл
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1