Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Цукерберг пожертвує дев′яносто дев′ять відсотків акцій Facebook на благодійність

Цукерберг пожертвує дев′яносто дев′ять відсотків акцій Facebook на благодійністьЗасновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг оголосив про рішення пожертвувати на благодійність дев′яносто дев′ять відсотків своїх акцій компанії.

За словами Цукерберга, акції, які належать йому самому і його дружині Прісциллі Чан, будуть крок за кроком передані в спеціальний благодійний фонд. Вартість акцій оцінюється в 45 млрд доларів.

Завданням фонду Цукерберга і Чан стане створення рівних умов розвитку для всіх дітей у світі. А саме, організація буде займатися індивідуальним навчанням і лікуванням важко хворих діточок.

Поряд з цим Цукерберг має намір і далі очолювати соціальну мережу і займатися її розвитком. Він зможе повернутися до обов′язків після відпустки, пов′язаної з тим, що першого грудня у нього народилася дочка Макс.

Перед цим Цукерберг уже стократно жертвував на благодійність акції Facebook, проте до цього вартість подарованих цінних паперів не перевищувала півмільярда доларів.
З 2010 року Цукерберг бере участь у проекті мільярдерів Білла Гейтса і Уоррена Баффета. Його учасники зобов′язуються заповідати основну частину свого стану на добродійні цілі або підтримувати благодійність за життя.

Соцмережа Facebook був запущена в 2006 році. Зараз її місячна аудиторія перевищує мільярд чоловік, що робить її найбільшою соціальною мережею в світі. Цукерберг завдяки Facebook став наймолодшим мільярдером на планеті.

www.bbc.com

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1