Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ця війна назавжди лишила чорний слід в серцях нашого народу

У понеділок, 15 лютого, по обіді малий зал КСК Сучасник» заповнили воїни-афганці та учасники локальних воєн на території інших держав, прийшли працівники держустанов і організацій, громадськість міста, керівництво району, аби в урочистій обстановці відзначити 27-у річницю виведення військ з Афганістану і вшанувати воїнів-інтернаціоналістів.

- Ця війна назавжди лишила чорний слід в серцях нашого народу, - відкрили тематичний вечір «А час і досі не загоїв рани»… ведучі Алла Гончаренко та Юлія Вовк, - перетворивши юність сотень молодих хлопців у найстрашніші сторінки їх життя. Хоч і минуло відтоді більше чверті століття, та учасники тих подій досі пам’ятають кожен крок по чужій землі, кожен кривавий бій, кожну втрату товариша-побратима…

- Воїни-інтернаціоналісти – так ми називаємо цих відважних людей, - звернувся до присутніх у залі голова районної ради Анатолій Клешня. – Більше 160 тисяч молодих чоловіків свого часу взяли до рук зброю з вірою в те, що захищають братній народ. Вони з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок. Але ціна його дуже висока – 15 тисяч солдат і офіцерів повернулися додому в «чорних тюльпанах», серед них і троє наших земляків. Український народ завжди пам’ятатиме їх героїзм і мужність. Низький уклін живим ветеранам-афганцям. Ми вдячні вам за терпіння і витримку, за те, що є патріотами міста, району, всієї держави. Ви як можете сьогодні допомагаєте нашим Збройним Силам, адже на Сході точиться війна, і треба все зробити, аби швидше настав мир. Та всі ми добре розуміємо, що миру без боротьби не буває. Тож давайте кожен на своєму місці робити все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. Ще раз спасибі за ваш героїзм, за те, що ви є, за вашу небайдужість до проблем сьогодення. Успіхів вам у житті! Слава Україні!

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів, полеглих земляків Михайла СИНЕЛЬНИКА, Володимира ВОРОНУ, Юрія ПУЗАНОВА та всіх своїх побратимів, яким не судилося вижити в тій війні.

Учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав вітав голова районної спілки ветеранів Афганістану Сергій Ольховий. «Біль Афганістану досі відлунює в наших серцях, - говорив він, - нам ніколи не забути тієї жахливої війни, яка випала на нашу долю. Сьогодні ми тримаємося разом, допомагаємо один одному, намагаємось не піддаватись труднощам. Побажаю всім здоров’я, бадьорості духу, миру і тепла в родинах та підтримки в суспільстві».

Так, воїни-афганці нині – це велика патріотична сила. Багато їх вступили у добровольчі батальйони і зараз стоять на передових позиціях в зоні АТО, розуміючи, що своїми знаннями і вмінням захищають уже рідну землю. Тож воїн-афганець лишається й досі в строю! І саме він є тією Пам’яттю, що лягає на скрижалі Історії. Здоров’я вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, миру і спокою, тепла і любові у ваші мужні серця! «Щастя вам!» - бажали їм маленькі співаки Богдан і Ярослав Березовські, а з гітарою в руках Максима Хорішка вони пригадали, як рухався «Караван» в Афгані, Тетяна Гребенюк подарувала героям свята «Мальви», а Ілона Козлова – «Крила ангелів»...

Того ж дня голова районної ради Анатолій Клешня, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Гришаєва, керівник апарату РДА Сергій Семеренко та воїни-інтернаціоналісти поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що на міському Меморіалі слави.

Ця війна назавжди лишила чорний слід в серцях нашого народуЦя війна назавжди лишила чорний слід в серцях нашого народуЦя війна назавжди лишила чорний слід в серцях нашого народу


Джерело: Гуляйпільська районна державна адміністраці
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1