Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Цю статтю відмовилася друкувати районна газета «Голос Гуляйпілля»

УКРАЇНЦІВ НЕ ЗДОЛАТИ!
Те, що зараз відбувається на сході нашої країни, важко було б уявити ще 5–6 місяців назад. Помирають наші найкращі, найхоробріші люди, наші брати і чоловіки, наші близькі та рідні, наші СОЛДАТИ. Деякі політологи, та горе політики нав′язують, що це громадянська війна, але це не так. В 21 сторіччі, в центрі Європи, ми зіштовхнулися з справжнісіньким тероризмом, який розвинувся на сепаратизмі, наркоманії, на особистих амбіціях олігархів, які боялися залишитись без впливу на Донецький та Луганський регіони нашої держави, а відповідно без неймовірних супер прибутків.

Пам′ятаєте таку собі приказку: «Спасибо жителям Донбасса за президента ананаса!» Чи не з цього все почалося, чотири роки тому? Кінець ананасу ми всі знаємо - ганебна втеча в сусідню державу з 100 млрд. народних доларів. Але до цього був причетний ще хтось?… можливо це і депутати всіх рівнів від партії регіонів, які обіцяли "покращення вже сьогодні".

До речі, було б не погано, щоб депутати міської та районної рад прозвітували перед громадою за пророблену роботу. А може щось зможе сказати з цього приводу і наш народний депутат ?... який до речі живе мабуть в іншому вимірі. Вже як три місяці йде війна, стільки ж стоїть і блок-пост на в′їзді в місто (який зроблений виключно членами САМООБОРОНИ та ГО Гуляйпільською Громадою ЗА ВЛАСНІ КОШТИ ) охороняючи людей від провокаторів і сепаратистів. Проїзджаючи весь цей час через блок-пост, порушуючи правила дорожнього руху, користуючись недоторканістю, нардеп Дудка не цікавився, що потрібно для людей. І тепер через три місяці вирішив придбати 5 бронежилетів. Ми хочемо повідомити, що блок-пост забезпечений бронежилетами і самооборонівці вирішили передати вказані засоби захисту безпосередньо в зону АТО гуляйпільцям, які там служать.

Ми звісно вдячні депутату, але хочемо нагадати що: «ложка дорога к обеду».

Дорогі гуляйпільці, та жителі району! Гуляйпільська САМООБОРОНА та ГО Гуляйпільська громада дуже вдячні всім не байдужим людям, які відгукнулися в скрутний для України час і допомагають в зборі коштів, та продуктів харчування для наших військових. В зону АТО ми разом з вами відправили більше 30 бронежилетів, більше 200 комплектів обмундирування, багато нижньої білизни і носків, футболки, прибори нічного бачення, рації 20 комплектів, спеціальні ліхтарі, чоботи, біноклі, радіостанцію, ліки, тепловізор, цигарки. Продукти харчування вимірюються в тоннах, а це і макарони, печиво, кава, чай, цукерки, напої, олія, крупи, хліб, консерви рибні і тушонка , овочі, та дійсно дуже багато іншого. За приблизними даними наша допомога армії склала щонайменше 950 тисяч гривень. Люди добрі, ми ще раз хочемо вам подякувати за Вашу доброту і нагадати, що допомога приймається за адресами: вул. Базарна, 27 (мельниця). Вул. Шевченка , 51 (050) 8182720 Андрій.

Ми не маємо права, залишити наших солдат один на один з терористами! Ми повинні пам′ятати про наших загиблих героїв! Вічна їм пам′ять! Слава Україні!

Прохання до всіх, розповсюджуйте цю статью по соц. мережам.

Автор: Дикун Андрій
16

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  03 вересня 2014, 23:15цитувати виділене
Оленка, перестань питати що у когось, де надрукована стаття про відомого нардепа з м. Г.поля?яку ти обіцяла, так і скажи що тобі заборонили, чому не відповідаєш?!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 960  newskaya14  03 вересня 2014, 23:11цитувати виділене
lisenok, у Вас здесь фразка одна прозвучала в мой адрес. Позвольте спросить её смысл... "Конечно, имея возможность, любая уважающая себя женщина, на месте Невской отомстит. И журналистская позиция, возможно, тут занимает не первое место". В чём прикол?)
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  kuchma  20 серпня 2014, 23:42цитувати виділене
А навіщо писати статю, місце в газеті займати, тим більше що там любл@ть піарити самі знаєте кого, того хто більше всіх зробив за всі часи як написав дописувач Гуляйполе. От бджілка наш нардеп, навіть свого вулика не має, держава за найм житла в м. Києві компенсує,а він все працює і працює.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  kuchma  17 серпня 2014, 22:39цитувати виділене
Sergei, повертайся...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 66  Nadegda  07 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Sergei, маю впевненість, що ви продовжуєте читати сайт, нам вас буде дуже невистачати, ми всі вас кріпко полюбили, таку двулику особу, тому пройдіть курси подавлення гніву і повертайтеся. Чекаємо на оновленого і чемного Термінатора.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 66  Nadegda  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Gromado, далась Вам та районка. Поцікавтеся який у неї тираж... Прикиньте скільки примірників осідає в квартирах державних службовців району... Вирах@йте залишок... А тепер скажіть - "ну ано вам нужно". В час доступного інтернету ви чипляєтеся до пенсійного квитка. Доречі, крім цього сайту існують і інші способи поширення інформації, та плюньте слюною на ту районку.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Все равно, всех не обогреть, но то что помогли, это похвально.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Gromada, ну да, а где же им еще сплетни читать.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Махноград вже читають більше чим районку ))
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
З вашого дозволу вернуся до статті . Сьогодні на нараді в РДА Попович сказав приблизно таку фразу : Не розумію чого цю статтю не надрукували . Інша людина по телефону після цієї наради сказала практично те саме . Як на мене представники влади не готові чути на свою адресу критику . Але з часом все поміняється . І краще вони надрукували б цю статтю показуючи , що влада готова до критики і готова виправлятися . Дивіться рейтинг 1500тисячі . Все одно люди це прочитали і зробл@ть висновки . А влада вкотрий раз вдарила себе обухом по голові ....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Gromada, вы же сами тролли, пишите только предположения, а не саму суть.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
lisenok ой ви це про який?))
мені ці тролі смішити починають , ідіт в районку писати вам місце там..
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 624  KeGeBe  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
kozak, я парень, и вроде двусмысленностей по поводу своей половой принадлежности не допускал) Того, что вы автор статьи - я не утверждал, просто неправильно понял смысл одного из предыдущих постов. Бывает, простите, коль обидел. Учил я не вас, а автора статьи, и как оказалось - не зря и правильно. Критика, опять же таки, оказалась на 101% верной (Смотрите пост с ответом редакции). И сколько вам лет, что вы позволяете называть меня "сынком"?
 -1  або  
Профіль
 Рейтинг 546  lisenok  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Жду ответ громады... Может дождусь
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 908  Sergei  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
lisenok, ну хватить вже прикидатися, що ні чого ви не розумієте. Читайте по тексту, там все в подробицях написано. Як було зазначено автором Gromada, жити з ганьбою чи ні, це власне та невід′ємне право кожного. І говорити чи писати, що вона маленька жінка, найдіть роботу і все таке, то пішли ви під три чорти, значить як лобизати керівникам вона молодець, я як правду про себе прочитати, так вона слабка маленька жінка! Яка вона жінка, якщо така продажня? і яка там в неї друга позиція, побійтеся Бога! позиція в неї одна - по більше вислужитися! а там як получеться. І позор той що Аня своїми діями створила для своєї сім′ї, батьків не відмити мабуть ні коли, а ще в неї Мама вчителем працювала? що Мати їй привила сепаратиста в голову чи що? вона саме вибрала для себе такий шлях!от хай і спокутує вину.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 546  lisenok  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Gromada, если я журналист, как вы говорите, и откажусь печатать вышеуказанную инфу, то что вы мне скажете?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 546  lisenok  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Gromada, это про броники она написала непроверенную инфу, или о чем. вырезка была из запорожской газеты вроде...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 546  lisenok  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Sergei, а может она и не плачет, так какая нее совсем другая позиция? И почему ее детям должно быть стыдно? При чем тут семья к профессиональным вопросам? Не вижу никакой логической связи между вашими суждениями. Если вы такой умный и благородный предложите девушке другую работу. А получается такая ситуация : "Все гавно, а я цветочек". Как-то так.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
lisenok Знаєте в житті треба всетаки вибирати або ти зі злом та брехнею або із правдою, ви ж журналіст (у вас почерк журналіста) і добре знаєте, що наполовину правди або зла небуває. Ви ж як журналіст вийшли і пішли пішки щоб провірити інфу, а чому Анна непровіряє що пише? В коханні полукохання закінчується трагедією, в Донбасі таке відношення до життя закінчилося вже тисячами смертей, на підході гуманітарна катастрофа вже напідході. а Біда в таких як Аня.. То пішли на референдум за сто гривень то пішли постриляти за 500гр , то начальник поросив проти совісті піти... і доходилися ... Савченко в полоні в тюрмі могла сказати, що вона проти України і спокійно вийти на волю. А наша Аня вважає, що головне зарплата і посада а честь і совість то не головне ну подумаєш написала непровірену інфу це ж не я, це ж дудка сказав чи гура. Але це право кожного жити як йому заманеться....
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 908  Sergei  06 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
І на рахунок позиції головного редактора, читайте уважно відповідь за її підписом, там все про її позицію зазначено. Я продажня мала дівчинка, отримую зарплату і плачу вдома в подушку, за те що не можу висловити свою позицію, яку вони мені не дають ті мужчини.
 0  або  
Завантажити ще 20, залишилось 44