Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Turbulent - гес майбутнього

Енергія, вироблена з відновлюваних джерел - це майбутнє планети Земля, тому що вона не тільки безкоштовна, але, в першу чергу, не забруднює навколишнє середовище, як вугільні електростанції. На жаль, постачальники таких приладів орієнтовані спочатку на промислові проекти.

Між тим, є також попит на індивідуальні системи. Такою системою є Turbulent. Turbulent це мала гес, створена двома бельгійськими інженерами, Geerta Slachmuyldersa і Jaspera Verreydta, в цілях застосування для живлення 1-го домогосподарства.

Гідроелектростанції це конструкції, найчастіше, занадто дорогі і складні, вимагають будівництва великих споруд для підняття води і затоплення великих ділянок місцевості. Turbulent є їх протилежністю, бо не вимагає всього цього, а є повністю мобільним пристроєм і може встановлюватися в місцях, віддалених від міст, до яких не доходять електричні лінії. Важливо, що електростанція буде функціонувати навіть в маленьких річках і струмках, так як була сконструйована так, щоб використовувати природні властивості вихорів.

Конструктори запевняють, що Turbulent встановлений навіть на порівняно невеликій річці, на різниці рівнів 2 метрів, буде виробляти близько 200 квт енергії, достатньої для потреби 3-4 сімей. Завдяки технології 3D-друку, яка дозволяє виконати турбини маленьких розмірів, Turbulent є набагато ефективніше від більш великих суперників.

Поки проект ще в стадії розробки, а його конструктори повинні ще оцінити вплив на навколишнє середовище. Вони переконані, що вже найближчим часом можуть почати серійне виробництво нових гес.

Turbulent - гес майбутнього

Turbulent - гес майбутнього
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1