Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У 2013 році в Україні почнуть вимикати аналогове мовлення

У 2013 році в Україні почнуть вимикати аналогове мовленняНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 26 грудня внесла зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

За словами члена Нацради Миколи Фартушного, регулятор врахував пропозиції громадських організацій (зокрема, Незалежної асоціації телерадіомовників) і додав до плану окремий пункт про розбудову багатоканальних телемереж для потреб місцевого мовлення (так званих локальних мультиплексів) - після завершення розбудови загальнонаціональних мультиплексів і вивільнення частотного ресурсу.

Також у плані скориговано терміни впровадження цифрового ефірно мовлення. "Цього року не було можливості розпочати вимкнення аналогового мовлення, тому початок вимкнення перенесено на 2013 рік", - повідомив пан Фартушний.

На 2013 рік також заплановано паралельне мовлення в цифрі та аналогу та вивільнення частотного ресурсу. На 2014-2015 роки - розбудова загальнонаціональних мультиплексів МХ-4, -6, -7, -8. У 2015 році відповідно до угоди "Женева-2006" відбудеться повне вимкнення аналогового мовлення.

Нову редакцію Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору Нацрада обіцяє оприлюднити на своєму сайті найближчим часом.


Джерело
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1