Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Броварах спалили авто програми розслідувань "Схеми"

У Броварах спалили авто програми розслідувань "Схеми"В останньому матеріалі, який знімали за допомогою цієї автівки, йшлося про те, як кортежі високопосадовців порушують правила дорожнього руху.

Невідомі підпалили автомобіль програми розслідувань "Схеми". Головна редакторка проєкту Наталія Седлецька повідомила, що сталося це після опівночі біля будинку водія знімальної групи у Броварах. За її словами, машина відновленню не підлягає.

Водночас журналіст "Схем" Михайло Ткач зазначив, що користувалися авто упродовж чотирьох років. В останньому матеріалі, який знімали за допомогою цієї автівки, йшлося про те, як кортежі високопосадовців порушують правила дорожнього руху.

Нагадуємо, раніше Ткач заявив, що його, імовірно, прослуховують. У стелі своєї квартири виявив кілька отворів. За статтею недоторканність приватного життя поліція відкрила кримінальну справу. Водночас медійник подав скаргу до прокуратури на бездіяльність Нацполіції. Стверджує: окрім першочергового огляду помешкання та горища, більше слідчих дій не проводили.

www.5.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1