Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Брюсселі вперше пройдуть Дні українського кіно

У Брюсселі вперше пройдуть Дні українського кіноУ столиці Євросоюзу вперше відбудеться фестиваль українського кіно Ukraine on Film: Way to Freedom. Як повідомили УНН у прес-службі компанії "Артхаус Трафік", до програми, об′єднаної темою боротьби за свободу, увійшли "Плем′я" Мирослава Слабошпицького, "Поводир" Олеся Саніна, "Гамер" Олега Сенцова та інші визначні стрічки.

Фестиваль Ukraine on Film планується щорічним. Вперше він відбудеться 23–24 січня. Покази відбудуться у брюссельському Центрі образотворчих мистецтв Bozar.

Тема, що об′єднала програму 2016 року – боротьба за свободу (way to freedom). У рамках фестивалю глядачі побачать резонансну картину Мирослава Слабошпицького "Плем′я", яка зібрала понад 40 світових кінонагород, у тому числі чотири приза Каннського кінофестивалю і звання Європейського відкриття року за версією Європейської кіноакадемії. Фільм Олеся Саніна "Поводир" став в Україні касовим хітом, зібравши близько півмільйона глядачів. Важливе місце на фестивалі Ukraine on Film посідає історія Олега Сенцова, українського режисера, засудженого в Росії до 20 років ув′язнення за сфабрикованим звинуваченням у тероризмі. У рамках програми відбудеться благодійний показ його дебютного фільму "Гамер" — частина коштів від продажу квитків буде передана сім′ї Олега.

Про події Революції гідності розповість стрічка "Все палає", найкраща східноєвропейська документальна робота на фестивалі DOK Leipzig. Також у Бельгії покажуть кінокласику: "Одинадцятий" Дзиги Вертова — експериментальну документальну картину про перемоги радянської влади у 1911 році — у супроводі живої електронної музики від Антона Байбакова. Анімаційна студія "Укранімафільм" запропонує колекцію пригод знаменитих "Козаків", на яких виросло не одне покоління українських глядачів.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1