Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У частині 3029 Нацгвардії України відкрито лазню для солдатів

У частині 3029 Нацгвардії України відкрито лазню для солдатівЗа особистий внесок у розвиток та плідну співпрацю з Нацгвардією України голова облдержадміністрації Костянтин Бриль був нагороджений відзнакою Національної гвардії України – почесним знаком «За співпрацю». Нагороду керівникові Фонду сприяння обороні області вручив заступник командувача Національної гвардії України з тилу - начальник логістики полковник Олег Кулик під час відкриття нової лазні у військовій частині 3029 Нацгвардії України.

Як наголосив командир 9-го полку оперативного призначення НГУ полковник Олександр Хоменко, нині на території частини перебуває близько 800 бійців, які потребують нормального помивочного комплексу. Тепер за один захід скористатись лазнею зможе практично один підрозділ, тобто до 40 солдатів. З часом буде придбано пральні машини та створено домашній затишок.

За словами Костянтина Бриля, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка стосовно надання шефської допомоги, ця частина знаходиться під опікою Запорізької облдержадміністрації.

- Це один із прикладів роботи Фонду сприяння обороні Запорізької області. Лише для частини 3029 було виділено близько трьох мільйонів гривень. Я дуже вдячний активному бізнесу, що бере участь у підтримці наших військових. Усі кошти ми витрачаємо раціонально, наприклад, самі солдати допомагають в ремонті, аби зекономити фінансування. Крім цього, тут відремонтовано медсанчастину, наведено лад у казармах та на території. В майбутньому планується відновити будівлю гуртожитку для контрактників, де після ремонту зможуть жити до 80 бійців. Проте для цього потрібно вивільнення коштів Фонду оборони, які нині спрямовані на ВОПи, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону повідомив, що Фонд оборони забезпечив необхідним перед від’їздом у зону АТО військову частину 3033 Національної гвардії України. А в планах на майбутнє – відновлення військової частини, що дислокується в районі Запорізького аеропорту.

Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1