Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Давосі підписали угоду про будівництво на Херсонщині великої вітроелектростанції.

У Давосі підписали угоду про будівництво на Херсонщині великої вітроелектростанції.Дві енергетичні компанії та ЄБРР у Давосі уклали угоду щодо проекту вітрової енергетики "Сиваш". Цей проект передбачає зведення 67 вітрових електроустановок у Херсонській області.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), норвезька компанія NBT та французька нафтогазова компанія Total Eren уклали угоду щодо проекту вітрової енергетики "Сиваш". Підписання документа відбулося у середу, 23 січня, в Давосі в Українському домі перед засіданням Національної інвестиційної ради.

Угоду NBT-Total-ЄБРР щодо проекту "Сиваш" підписали у присутності президента України Петра Порошенка керівник Total-Eren Давід Корчіа, керівник NBT Жоар Вікен та віце-президент ЄБРР Алан Пілу, повідомили у прес-службі президента України.

Норвезька компанія NBT спеціалізується на будівництві вітрових електростанцій та наразі має проекти у Норвегії, Кіпрі, Китаї, Сінгапурі та Пакистані. Компанія планує збудувати 67 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт, які будуть розміщені вздовж північного узбережжя озера Сиваш на Херсонщині. Французька Total Eren є незалежним виробником електроенергії, який розробляє, фінансує, інвестує, будує та експлуатує електростанції з відновлюваних джерел енергії у довгостроковій перспективі на глобальному рівні.

NBT у квітні 2018 року купила ТОВ "Сивашенергопром", яке оперує вітропарком потужністю близько 3 МВт. Для реалізації цього будівництва у листопаді 2018 року ЄБРР схвалив виділення кредиту "Сивашенергопрому" на суму до 150 мільйонів євро. Обсяг інвестицій, передбачений договором, становить близько 450 мільйонів доларів США.

DW
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1