Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Дніпрі Президент нагородив лікарів та військових медиків

У Дніпрі Президент нагородив лікарів та військових медиківПрезидент України Петро Порошенко зустрівся з колективом Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова та вручив нагороди лікарям та військовим медикам, які надають допомогу пораненим українським бійцям. Про це УНН повідомили у прес-службі Глави держави.

“Ваша героїчна цілодобова праця з порятунку життів воїнів відома всій Україні. Я особисто чув на фронті слова подяки лікарям. Такої атмосфери турботи та відповідальності, яку створюєте ви, щоб врятувати українських героїв, я ніде не бачив”, — подякував лікарям П.Порошенко.

Так, за значний особистий внесок у надання кваліфікованої медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, високу професійну майстерність медаллю “Захиснику Вітчизни” нагороджено старшого лейтенанта медичної служби Юрія Ухача, медаллю “За працю і звитягу” — лікаря-лаборанта 385-го військового госпіталю Юлію Сизоненко.

Почесне звання “Заслужений лікар України” також присвоєно завідувачеві відділення Дніпровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова Світлані Мороз та заступникові головного лікаря Ніні Рубан.

Старший лейтенант медичної служби Ю.Ухач неодноразово здійснював виліт на гелікоптері до населених пунктів, де проводяться бойові дії, проводив евакуацію поранених із зони обстрілів.

Лікар-лаборант Ю.Сизоненко з перших днів проведення АТО надає медичну допомогу військовослужбовцям, зокрема надала допомогу понад 3 тис. військовослужбовцям, які перебували на стаціонарному та амбулаторному лікуванні в Дніпропетровському військовому госпіталі.


Джерело: УНН
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1