Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Фінляндії розпочався експеримент з виплати безробітним €560 на місяць

У Фінляндії розпочався експеримент з виплати безробітним €560 на місяцьФінляндія стала першою країною в Європі, у якій розпочався соціальний експеримен, покликаний довести життєздатність ідеї безумовного базового доходу. В її рамках держава регулярно виплачує громадянам певну суму, незалежно від того, де вони працюють і чим займаються, повідомляє The Guardian.

Уряд Фінляндії з 1 січня 2017 року і протягом двох років буде виплачувати по 560 євро на місяць двом тисячам випадково обраним безробітним громадянам від 25 до 58 років - навіть в тому випадку, якщо вони пізніше знайдуть собі роботу.

Влада Фінляндії розраховує, що експеримент допоможе їм знизити рівень безробіття, який зараз становить 8,1% - незайняті жителі країни можуть відмовлятися від пропозицій, якщо нова робота здається їм низькооплачуваною або короткостроковою. Безумовний щомісячний дохід дозволить їм почувати себе більш захищеними.

У червні 2016 року за результатами референдуму Швейцарія відмовилася від впровадження моделі безумовного базового доходу, однак у тому випадку держава не повинна була брати участь у фінансуванні базового доходу.

Концепцію випробовують у різних країнах по всьому світу, зокрема, в Канаді та Нідерландах.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1