Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У господарстві військової частини зафіксовано спалах захворювання свиней на африканську чуму

У господарстві військової частини зафіксовано спалах захворювання свиней на африканську чуму24 січня у Запорізьку міську лікарню ветеринарної медицини у телефонному режимі було повідомлено про загибель 7 голів свиней різних вікових груп у підсобному господарстві військової частині № 3033 Національної гвардії України.

Спеціалісти управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, Запорізької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та Запорізької міської державної лікарні ветеринарної медицини негайно виїхали на місце події. Фахівцями проведено обстеження підсобного господарства та відібрано біологічний матеріал від загиблих свиней та направлено у Дніпропетровську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини та державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у м. Київ.

Лабораторними дослідженнями встановлено діагноз – африканська чума свиней.

Наразі спеціалістами Держпродспоживслужби проводяться заходи щодо ліквідації захворювання в осередку виникнення та недопущення розповсюдження захворювання відповідно до чинної інструкції, також проводиться епізоотичне розслідування щодо встановлення причини виникнення захворювання.

Довідково: африканська чума свиней (АЧС) - небезпечна інфекційна хвороба свиней, яка характеризується лихоманкою, запальними і дистрофічними ураженнями внутрішніх органів, численними крововиливами та високою смертністю. На АЧС хворіють лише домашні та дикі свині. Найбільш ефективним способом боротьби із захворюванням вважається знищення поголів’я свиней. Хвороба може швидко поширитись на сусідні господарства, завдаючи значних економічних збитків унаслідок загибелі свиней та ліквідації всього свинопоголів’я в регіоні.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1