Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У гробниці фараона Тутанхамона у Єгипті знайшли дві потаємні кімнати

Вчені лише припускали, що в гробниці є приховані порожнечі, а тепер цю інформацію підтвердив міністр пам’яток старовини і культурної спадщини Єгипту Мамдух ель-Даматі.

У гробниці фараона Тутанхамона у Єгипті знайшли дві потаємні кімнати


Дослідники використовували спеціальний радар, щоб вивчити гробницю, розташовану в долині Царів поблизу Луксора. Їм вдалося не тільки виявити таємні кімнати, але і встановити, що за об’єкти, які знаходяться в них.

У гробниці фараона Тутанхамона у Єгипті знайшли дві потаємні кімнати


Зокрема, там виявили металеві і органічні матеріали. Втім, за словами ель-Даматі, ця інформація потребує ретельної перевірки. Для цього вченим, які використовували радари і тепловізори, буде потрібно ще більше апаратури. Так чи інакше, за словами єгипетського міністра, це може бути «знахідка століття».

Як пише National Geographic, дослідники зробили ще один крок у роботі, яку ведуть з листопада минулого року. Раніше повідомлялося, що фахівці з Єгипту, Франції та Японії збиралися досліджувати гробниці в Долині царів і піраміди за допомогою спеціальної техніки, не заходячи в них.

У гробниці фараона Тутанхамона у Єгипті знайшли дві потаємні кімнати


Не виключено, що дослідники зможуть підтвердити теорію британського археолога Ніколаса Рівза про те, що за помилковою стіною в гробниці Тутанхамона може знаходитися поховання цариці Нефертіті. Вчений припустив, що Тутанхамона, який помер у віці 19 років, поховали поруч з прийомною матір’ю, тому що власну усипальницю для нього побудувати не встигли.

Поховання Тутанхамона ще в 1922 році виявив археолог Говард Картер. Ця знахідка стала сенсацією в єгиптології, тим не менш, до сьогодні багато її таємниць так і не розгадані.

cikavosti.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1