Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Грузії юристи відмовилися працювати з Яндексом через карти з «незалежною» Абхазією

У Грузії юристи відмовилися працювати з Яндексом через карти з «незалежною» АбхазієюУ Грузії юристи відмовилися обслуговувати російську компанію Яндекс, на картах якої Абхазія і Південна Осетія були вказані як незалежні країни. Про це написав на своїй сторінці в Facebook блогер і колишній прес-секретар посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава.

«Поява Yandex відразу ознаменувалося скандалом, так як на картах Абхазія і Південна Осетія були вказані як незалежні країни. Далі природно проти російської компанії заробили всі юридичні і державні механізми», - написав він.

Після скандалу росіяни виправили карти для ip в Грузії і Україні, але це не допомогло і вони були змушені звернутися за допомогою в найбільшу грузинську юридичну компанію.

Однак компанія відмовила в наданні послуг, мотивувавши це тим що не збираються допомагати людям, які не визнають територіальну цілісність країни, закликавши і інших колег вчинити так само.

«Природно, ми завжди раді надати юридичну допомогу всім хто її потребує, але не в цьому конкретному випадку. Справа в тому, що на карті, яку представила компанія Яндекс порушені міжнародно визнані кордони Грузії, що змушує нас відмовитися від обслуговування цієї компанії. Закликаємо всіх грузинських колег приєднатися до нашого протесту», - заявили в компанії.

inforesist.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1