Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйпільській районній бібліотеці для дітей відбувся вечір-пам′ять «Хоробрі серця»

5 травня 2016 року в Гуляйпільській районній бібліотецідля дітей відбувся вечір-пам`ять «Хоробрі серця», присвячений вшануванню героїчних подвигів солдатів Другої Світової війни та учасників бойових дій в зоні АТО.

До бібліотеки завітали учні 7-А класу ЗОШ №1 (класний керівник Коротнюк В.А.). Серед запрошених гостей мати воїна АТО Наталія Коростильова та волонтер, працівник Товариства Червоного Хреста України Любов Кучерова.

Гостям і учасникам заходу бібліотекарі представили тематичну виставку-інсталяцію «Моя Батьківщина – Україна».

Ведуча Ольга Старокоженко нагадала присутнім про лихоліття Другої Світової війни. Згадала ветеранів-гуляйпільців, чий героїчний подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Акцентувала увагу на краєзнавчих дослідженнях І.Кушніренка та В.Жилінського про буремні воєнні роки, висвітлені в книгах «Гуляйпільщина у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «Гуляйпілля (1941-1943р.р.). Окупація», «Гуляйпільці – борці за Україну».

Перед слухачами виступили гості заходу. З їх вуст школярі почули розповіді про реальні події, в яких опинилися учасники бойових дій в зоні АТО. Дітям роз’яснили, хто такі волонтери, в чому полягає їх діяльність і наскільки важлива їх допомога для солдатів Української армії.

Згадали в цей день учасників АТО Євгена Васильєва та Івана Негера, які з Україною в серці, віддали свої життя на Донбасі під гнітом війни ХХІ століття. Пам`ять про подвиг наших земляків навічно житиме в серцях гуляйпільців.

«Немає такого українця, який би не бажав миру і спокою в нашій державі. Весь народ нині об`єднався проти агресорів. Багато волонтерів працюють в тилу для допомоги солдатам. Кожен із нас намагається підтримати воїнів Збройних Сил України. Тож будемо і надалі вірними цій благій справі, поважаймо тих, хто ладен пожертвувати заради нас найдорожчим – власним життям», - закликала присутніх ведуча Ольга Старокоженко.

За інформацією відділу культури і туризму Гуляйпільської райдержадміністрації

У Гуляйпільській районній бібліотеці для дітей відбувся вечір-пам′ять «Хоробрі серця»У Гуляйпільській районній бібліотеці для дітей відбувся вечір-пам′ять «Хоробрі серця»У Гуляйпільській районній бібліотеці для дітей відбувся вечір-пам′ять «Хоробрі серця»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1