Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйпільському районі планують розмістити сонячну електростанцію

У Гуляйпільському районі планують розмістити сонячну електростанціюТакий проект містобудівної документації було схвалено на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима.

Загалом членам ради було представлено чотири проекти містобудівної документації.

Так, «Детальний план території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці, розташованій за межами населених пунктів на території Гуляйпільської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області» схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку.

До проектів містобудівної документації «Генеральний план с. Гоголівка Більмацького району Запорізької області та План зонування с. Гоголівка Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)», «Генеральний план с. Новоукраїнка Більмацького району Запорізької області та План зонування с. Новоукраїнка Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)» та «Детальний план території розміщення індивідуального дачного будівництва на земельній ділянці площею 3,8000 га, розташованій на території Біленьківської сільської ради за межами населених пунктів за адресою с. Канівське, вул. Дніпрова, 17» члени ради висловили свої зауваження та надали рекомендації. У підсумку ці проекти рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку після усунення недоліків.

Крім цього, під час засідання проведено дві консультації для розробників проектів містобудівної документації: «Детальний план території на південно-західній околиці м. Гуляйполе, обмеженої магістральним газопроводом та межею міста, для розміщення особистих селянських господарств учасників АТО» та «Детальний план території під будівництво Приморської ВЕС на території Приморського району Борисівської сільської ради». Проекти рекомендовано доопрацювати, отримати рецензію та винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1