Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйпільському районі продовжує роботу Благодійний Фонд «За єдність та мир».

У Гуляйпільському районі продовжує роботу Благодійний Фонд «За єдність та мир». Головним завданням організації, створеної з ініціативи сільськогосподарських виробників Гуляйпільського району, визначено матеріальну та фінансову допомогу і підтримку військовозобов’язаних, мобілізованих до лав Збройних Сил України, інших військових формувань, а також – членів їх сімей.

На сьогоднішній день один з двух блокпостів, які функціонують на території Гуляйпільського району, фінансово утримуються за рахунок Благодійного фонду «За єдність та мир».

Щира і безмежна вдячність всім благодійникам, спонсорам та меценатам за посильний внесок й допомогу нашим військовим та їх рідним.

На жаль на сьогоднішній день ситуація на Сході України залишається напруженою, що зумовлює необхідність подальшого функціонування вищезгаданих оборонних об’єктів.

Кожен з бажаючих може долучитися до посильної фінансової допомоги нашим військовим, перерахувавши кошти на рахунок 26006457202; отримувач платежу: Благодійний Фонд «За єдність та мир»; ЄДРПОУ 39355052; банк отримувач: ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»; МФО 380805; призначення платежу: благодійний внесок.

У Гуляйпільському районі продовжує роботу Благодійний Фонд «За єдність та мир».
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1